Havaistİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Pendik Havaist Saatleri, Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Pendik Havaist Saatleri, Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Pendik Havaist Durağı, Pendik İdo İskelesi
Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri, Pendik İdo İskelesi Durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu Taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Pendik Havaist Kalkış Saatleri, Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Pendik – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Pendik İDO İskele durağından İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri artık hizmet vermemektedir.

Güncel Pendik Havaist otobüs sefer saatleri için:  Lütfen Tıklayınız..

Pendik İstanbul Havaalanı arasında HVİST-10 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmamaktadır.

Havaist Servisleri Pendik İDO iskele durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 04:20 – Akçam 23:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonundan Hvist-10 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pendik YHT İstasyonu durağı da, İstanbul Havaalanına giden havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Pendik Havaist Durağı; 

Pendik Havaist Durağı (Bu durak geçici olark iptal edilmiştir); Pendik Yüksek Hızlı Tren istasyonuna yakındaki İETT durağından hareket etmektedir. Havaist- 10 Otobüslerini Pendik YHT (Yüksek Hızlı Tren) İstasyonundan çıkınca rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Havasit Pendik YHT Durağı ve sefer saatleri
Havasit Pendik YHT (Yüksek Hızlı Tren İstasyonu) Durağı ve sefer saatleri (Bu durak geçici olark iptal edilmiştir)
Pendik İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

HVİST-10 Pendik – İstanbul Havalimanı: Pendik YHT (Yüksek Hızlı Tren) İstasyonu (Bu durak geçici olark iptal edilmiştir)– Tavşantepe Metro(Bu durak geçici olark iptal edilmiştir)– Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Pendik Havaist Ücreti, Pendik Havaist Telefon Numarası, Havaist olculuk süresi gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Pendik Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, Havaist Durakları ve Havaist Havaalanı Otobüs sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir