Havaistİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Beylikdüzü Havaist Saatleri, Beylikdüzü Havaist Durakları ve Havaist Sefer Saatleri

Beylikdüzü Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Beylikdüzü Havaist Durağı MarmaraPark
Beylikdüzü Havaist Durağı MarmaraPark. Havaist Saatleri

Beylikdüzü Havaist Durakları ve Sefer Saatleri ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Havalimanına Ulaşım nasıl sağlanmakta olduğuna bir bakalım.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanında henüz metro hattı bulunmamaktadır.  İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayacak metro hattının çalışmalarına başlanmıştır. 

Havaist Havalimanı Otobüsleri,  HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile İstanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

otobüsleri ile birçok semtten İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanı’na  gidecek ve yine İstanbul Havalimanı’ndan dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Beylikdüzü Havaist Saatleri, Beylikdüzü Havaist Durakları ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Beylikdüzü – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Beylikdüzü Marmarapark AVM durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Beylikdüzü İstanbul Havaalanı arasında HVİST-8 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Beylikdüzü Marmarapark AVM durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu gündüz saatlerinde 30-35 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı saatlerde ise daha uzun aralıklar ile hareket etmektedir. Beylikdüzü den  hvist-8 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı‘na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Marmarapark Durağında İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Beylikdüzü Havaist otobüs sefer saatleri için: >>>> Lütfen Tıklayınız…

beylikdüzü_marmarapark_havaist_sefer_saatleri
beylikdüzü_marmarapark_havaist_sefer_saatleri

Beylikdüzü Havaist Durağı Nerede;

Beylikdüzü Havaist Durağı,

Beylikdüzünden İstanbul Havalimanı yönüne Havasit Otobüsleri Marmarapark AVM  önündeki Beylikdüzü İETT durağın hareket etmektedir.

Beylikdüzü Havaist Havaalanı Otobüs Durağı
Beylikdüzü Havaist Havaalanı Otobüs Durağı

Beylikdüzü İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

HVİST-8 Beylikdüzü – İstanbul Havalimanı Havaist Durakları:

Aşağıdaki Linkten Beylikdüzü Havaist Ücreti, Beylikdüzü Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Beylikdüzü  HVİST-8 Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

İstanbul Yeni Havalimanı / istanbul airport
İstanbul Yeni Havalimanı / Istanbul Airport

 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, –Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Önemli: Sitemizde yayınlanan bilgiler Havaist ve İETT Resmi web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanmaması için Güncel ve kesin bilgileri ilgili sitelerden öğrenmeniz gereklidir. Buradaki yayınlanan bilgilerden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanması durumunda sitemiz sorumlu ve mesul değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir