HavaistHavalimanı OtobüsHavalimanı Ulaşımİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Kadıköy’den İstanbul Yeni Havalimanı’na Nasıl Gidilir? Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Kadıköy’den İstanbul Yeni Havalimanına Nasıl Gidebileceğimize bakmadan önce İstanbul Havalimanının Nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Havalimanı (IATA kodu: IST, ICAO kodu: LTFM), Türkiye’nin İstanbul şehrine hizmet veren bir uluslararası bir havalimanıdır. İstanbul Şehrinin Avrupa yakasında, Karadeniz kıyısında Arnavutköy ilçesinin sınırları içerisindedir. Açılış tarihi 29 Ekim 2018’dir. Nisan 2019 itibari tam olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni İstanbul Havalimanı Ulaşım seçenekleri,

İstanbul Yeni Havalimanına Ulaşmak için Toplu Taşıma araçlarını, Transfer firmalarını, Ticari taksileri ve Özel araçlarınızı kullanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı’na toplu taşıma ile ulaşacak yolcular için Havaist Otobüslerini,  İETT  Havalimanı Otobüslerini, Tekirdağ ve Çorluya gitmek isterseniz de İstanbul Seyahat firması Otobüslerini kullanabilirsiniz. Ulaşım ayrıntıalrını sitemizin ilgli sayfalarından kolayca edinebilirsiniz.

Havaist Havalimanı Otobüsleri 12 ayrı hatta, 44 durakta, bagajlı lüks taşımacılık seferleri yapmaktadır. İstanbul Havalimanı’ndan 7 gün 24 saat şehir ile Havalimanı arasında Havaist, 15 dakika ile 60 dakikalık aralıklarla 12 ayrı hatta karşılıklı seferler düzenliyor. Ayrıntıları Havaist Yolcu Servisi Sayfamızda bulabilirsiniz.

İETT ise Halkalı, Mahmutbey, Mecidiyeköy, Yunus Emre Mah./Arnavutköy, Hacıosman/Sarıyer ve Cevizlibağ  hatları ile hizmet vermektedir. Ayrıntıları İETT Havalimanı Otobüs Sayfamızda bulabilirsiniz.

İstanbul Seyahat, İsyanbul Yeni Havalimanı ile Çorlu ve Tekirdağ arasında şehirler arası seferler düzenlemektedir. Yine Ayrıntıları Tekirdağ İstanbul Havalimanı Ulaşım ve Çorlu İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfalarımızdan erişebilirsiniz.. İyi ve Mutlu YolculuklaR…

Kadıköyden İstanbul Yeni Havalimanına Nasıl Gidilir?

kadıköyden İstanbul Havalimanına gitmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Burada hem kolay hem hızlı bir şekilde gidebileceğiniz 2 farklı seçenek üzerinde duracağız.

1. Seçenek Havaist havalimanı Otobüsleri ile

2. Seçenek Ticari Taksilerle.

  • 1. Seçenek;  Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım; Kadıköy  ile Yeni İstanbul Havalminanı arasında hizmet veren Havaist Otobüsleri ile;

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında HVİST-14 numaralı Havaist Otobüsü Hizmet vermektedir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüsleri Kadıköyden Hergün sabah saat 04:50 itibaren her 60 dakikada bir hareket ederek İstanbul 3. Havalimanına gitmektedir. 

Kadıköy Yeni İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 75 km’dir.

Kadıköy İstanbul havalimanı arası kaç dakika?

Kadıköyden Havaist Otobüsleri ile bu mesafede yaklaşık Yolculuk süresi 120 dakika sürmektedir.

Kadıköy Havaist Sefer Saatleri, Kadıköy Havaist Güzergahı, Kadıköy Havaist Durağının Yeri, Kadıköy Havaist Durakları, Kadıköy Havaist Telefon , Kadıköy Havaist İletişim ve diğer ayrıntıları;

Sitemizin Kadıköy Havaist sayfamızda bulabilirsiniz. Lütfen Tıklayınız… 


  • 2. Seçenek; Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım; Kadıköy’den  Yeni İstanbul Havalimanına Ticari Taksiler ile kolayca ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Kadıköy’den İstanbul Yeni Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık  1.350 – 1.400 TL tutmaktadır. Bu fiyatlara köprü geçiş ve otoban ücretleri taksi fiyatlarına dahil değildir.

Kadıköy’den İstanbul Havalimanı’na Taksi ile yaklaşık Yolculuk Süresi 45 – 55 dakika kadardır.

İstanbul Havalimanı Taksi Hizmetleri , İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri, İstanbul Havalimanı Taksi Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Taksi Sayfasında bulabilirsiniz.

İyi ve Mutlu YolculuklaR…

İstanbul Havalimanı İç Hatlar Terminali, İstanbul Airport
İstanbul Havalimanı İç Hatlar Terminali, İstanbul New Airport

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir