HavaistHavalimanı OtobüsHavalimanı Ulaşımİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Bakırköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Bakırköy’den İstanbul Havalimanına nasıl gidilir?

Bakırköy Havaist Otobüsleri, Bakırköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım, Bakırköy İstanbul Havaalanı Otobüs

Bakırköy İstanbul Havalimanı Arası Ulaşım hakkında bilgi vermeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır. Otobüs, havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra Havalimanı Taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km ve Kadıköy‘den 52 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

Bakırköy İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı Ulaşım, İstanbul Havalimanı Otobüs

Bakırköy İstanbul Havalimanı’na Toplu Taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstabul Havalimanı ile bir çok nokta arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz. 

Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur. İstanbul havalimanınnda ulaşım hizmeti veren Havaist Otobüsleri Havaş ve Havabüs gibi hizmet vermektedir.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz.

Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

Bakırköyden İstanbul Yeni Havalimanına hangi HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir?

Bakırköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında HVİST-10 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. Bakırköy İstanbul Havaalanı HVİST-10 Havaist otobüsleri Durakları, Bakırköy Havaist Sefer Saatleri, Bakırköy Havasit İletişim, Bakırköy Havaist Telefon Numarası, Bakırköy Havaist ücreti ve diğer ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Bakırköy Havaist İstanbul Yeni Havalimanı Güzergahı:

Bakırköy İDO İskelesi – Ataköy 3. Kısım – Şirinevler – Yenibosna (Kuleli) –  İstanbul Yeni Havalimanı

Bakırköy İDO Havaist durağı
Bakırköy İDO Havaist durağı

Bakırköy İstanbul Havalimanı arası kaç km?

Bakırköy ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe yaklaşık 50 km’dir.

Bakırköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar? kaç dakika?

Beyelikdüzü ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

Bakırköy da Havaist Havaalanı Otobüslerinin durağı Nerededir?

Bakırköy Havaist Havaalanı Otobüs durağı: Bakırköy da Havaist Otobüsleri Durağı; Bakırköy İDO iskelesi önündeki İETT otobüs durağından hareket etmektedir.

Bakırköy İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

 Bakırköy – İstanbul Havalimanı arası Bakırköy Havaist Ücreti fiyatı : 151 TL’dir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve kredi kartı geçmektedir. Otobüslere Binişlerde İstanbulkart ile ödeme yapılmamaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır.

Bakırköy HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

Bakırköy Havaist saatleri: Bakırköyden İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri 30 dakika ara ile hareket etmektedir. Güncel Bakırköy Havaist Sefer Saatlerini aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz.

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.

HViST-10 Bakırköy  – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasında erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

0850 888 33 34

0212 153 00 00

HAVAİST  RESMİ WEB SAYFASI:

hava.ist/

İETT HAVALİMANI ULAŞIM  RESMİ WEB SAYFASI:

www.iett.istanbul/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir