HavaistHavalimanı OtobüsHavalimanı Ulaşımİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı’na nasıl gidilir?

Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanına Ulaşım,

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir? kısmına gelmeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır. Otobüs, havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra havalimanı taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km ve Kadıköy‘den 52 km uzaklıkta yer alıyor.

İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Beşitaştan İstanbul Havalimanı’na toplu Taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstabul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz.

Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

Beşiktaş İle İstanbul Havalimanı arasında HVİST-16 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. Beşiktaş İstanbul Havaalanı HVİST-16 Havaist otobüsleri hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Beşiktaş İstanbul 3. Havalimanı arası kaç km?

Beşiktaş ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe yaklaşık 40 km’dir.

Beşiktaş ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar? Kaç dakika?

Beşiktaş ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

Beşiktaş’ta Havaist Havaalanı Otobüslerinin durağı Nerededir?

Beşiktaş Havaist Havaalanı Otobüs durağı: Beşiktaş ta Havaist Havalimanı Yolcu Servisleri, Beşiktaş Meydan da Barbaros caddesi üzerindeki İETT Otobüs Peronlarından hareket etmektedir.

Beşiktaş Meydan Havaist otobüs durağı
Beşiktaş Meydan Havaist Havaalanı otobüsü durağı

Beşiktaş İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Havaist İstanbul Havaalanı Otobüsleri Beşiktaş – İstanbul Havalimanı arası Beşiktaş Havaist Ücreti/Bilet fiyatı : 204 TL‘dir.

( Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve kredi kartı geçmektedir. Otobüslere Binişler İstanbulkart ile yapılmamaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi yoktur.

Beşiktaş HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

Beşiktaş’tan İstanbul Havalimanı’na giden Havaist Havalanı Otobüslerinin Sefer Saatlerini aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz…

HVİST-16 BEŞİKTAŞ – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

Beşiktaş Meydan Durağına gelen Havaist Otobüslerinin ilk hareket noktası Taksim’dir. Havaist Otobüsleri Taksimden hareket ettikten 10 – 15 dakika sonra Beşiktaş’ta olmaktadır. Aşağıda HAVAİST servislerinin Taksim Kalkış Saatleri verilmiştir.

Aşağıda belirtilen turuncu ile belirtilen saatler Taksim-Beşiktaş hattına ait olup Taksim’den kalkan araçlar 15 dakika içerisinde Beşiktaş Meydan’a ulaşıp Zincirlikuyu Metrobüs ve 4. Levent duraklarından İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 

Turuncu olmayan mavi renkli saatlerde ise Taksim Meydan’dan hareket eden araçlar Piyalepaşa ve Nurtepe Viyadük durağına uğradıktan sonra ekspres olarak İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir.

Trafik, kaza ve operasyonel ihtiyaç halinde Rotalarda(Duraklarda) ve Sefer Saatlerinde” değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerin sefer kalkış saatinden önce durakta olunması gereklidir.

Taksim Havaist Sefer Saatleri
Taksim Havaist Sefer Saatleri

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz.. LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.

Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasında erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST SERVİSLERİ RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir