Havaistİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Beşiktaş Havaist Saatleri Beşiktaş Havaist Durağı ve Havaist Sefer Saatleri

Beşiktaş Havaist Saatleri, Beşiktaş Havaist Durağı ve Beşiktaş Sefer Saatleri:

Beşiktaş Meydan Havaist otobüs durağı
Beşiktaş Meydan Havaist Havaalanı otobüsü durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile İstanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır.

Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Beşiktaş Havaist Saatleri, Beşiktaş Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Beşiktaş – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:18

Beşiktaş Meydan durağından İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Beşiktaş İstanbul Havaalanı arasında HVİST-16 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Beşiktaş Meydan durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 04:00 – gece 23:50 saatleri arasında yaklaşık 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Beşiktaş Meydan Hvist-16 havaist otobüsleri ile İstanbul yeni havaalanına konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Beşiktaş Meydan Durağına gelen Havaist otobüsleri ilk olarak Taksimden harekete etmektedir. Taksimden hareketinden 10-15 dakika sonra Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Beşiktaş Meydan durağına gelmektedir.

Aşağıda belirtilen turuncu ile belirtilen saatler Taksim-Beşiktaş hattına ait olup Taksim’den kalkan araçlar 15 dakika içerisinde Beşiktaş Meydan’a ulaşıp Zincirlikuyu Metrobüs ve 4. Levent duraklarından İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 

Turuncu olmayan mavi renkli saatlerde ise Taksim Meydan’dan hareket eden araçlar Piyalepaşa ve Nurtepe Viyadük durağına uğradıktan sonra ekspres olarak İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir.

Trafik, kaza ve operasyonel ihtiyaç halinde Rotalarda(Duraklarda) ve Sefer Saatlerinde” değişiklikler olabilmektedir. Misafirleri sefer kalkış saatinden önce durakta olmalıdır.

ÖNEMLİ : Aşağıda turuncu ile belirtilen saatler Taksim-Beşiktaş havaist hattına ait olup Taksim’den kalkan araçlar 15 dakika içerisinde Beşiktaş Meydan’a ulaşıp Zincirlikuyu Metrobüs ve 4. Levent duraklarında İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 

Turuncu olmayan mavi renkli saatlerde ise Taksim Meydan’dan hareket eden araçlar Piyalepaşa ve Nurtepe Viyadük durağına uğradıktan sonra ekspress olarak İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir.

Taksim Havaist Sefer Saatleri
Taksim Havaist Sefer Saatleri

Güncel Beşiktaş Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Beşiktaş Havaist Durağı;

Beşiktaş Havaist Durağı; Beşiktaş Meydandaki Barbaros Bulvarı üzerindeki İETT peronlarının hemen yanındadır.  Havaist Durağını Beşiktaş Meydan da rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

HVİST-15 Beşiktaş – İstanbul Havalimanı:

  • taksim (Abdulhamit Caddesi)
  • Beşiktaş Meydan – Barbaros Bulvarı
  • Zincirlikuyu Metrobüs –
  • 4. Levent –  
  • İstanbul Yeni Havalimanı.
Beşiktaş Meydan –  İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Ücreti Ne kadar?

Beşiktaş Meydan ile İstanbul Havalimanı arası Beşiktaş Havaist otobüs ücreti :240 TLdir. 

Nakit ve Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İndirimli ücret uygulaması bulunmamaktadır.

HAVAİST Havaalanı Otobüsleri Telefon Numarası:

0850 888 33 34 

Aşağıdaki Linkten Beşiktaş Havaist Ücreti, Beşiktaş Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Beşiktaş  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve Havaist Havaalanı Otobüs sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir