Uçuş Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Uçuş Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Uçuş Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali /Antalya Airport International Terminal

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri
Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri

ANTALYA Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Uçuş Bilgi Ekranı

Antalya Havalimanı’nda 2 adet Dış hatlar terminali bulunmaktadır Bunlar Terminal 1 (T1) ve Terminal 2 (T2)’dir. 1. Terminal ve 2. Terminal fiziki olarak birbirinden oldukça uzaktır ve ayrı şekilde konumlanmıştır.  Dış Hatlar Terminalleri 2 tane ve  birbirinden farklı yerlerde olduğundan karışıklığa mahal vermemek için uçağınız hangi Dış Hatlar Terminaline geldiğini biletini satın aldığınız Havayolu şirketinden öğrenmeniz gerekmektedir.  Antalya Havalimanı Dış hatlar geliş bilgilerini aşağıda anlık olarak yayınlanmaktadır. Buradaki Antalya uçuş bilgilerinde hem iç hatlar uçuşlarını hem de dış hat uçuşlarını görebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Antalya Havalimanı na iniş yapan Dış hatlar ve iç hatlar uçaklarını görebilir ve takibini yapabilirsiniz. Antalya Havalimanı Dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Antalya Uçuşlar, Antalya Havalimanı Dış hatlar geliş Bilgi Ekranını Yenilemek için F5 tuşuna basınız.

Antalya Havaalanı uçuş bilgi ekranı ile uçuşları takip ederken  Varışlar seçeneği ile iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Antalya Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Antalya Uçak kalkış ve iniş saatlerini, Antalya Dış hatlar geliş ve Antalya Havalimanı Dış Hatlar Geliş bilgilerini aşağıdaki tablodan takip edebilirsinizAntalya Havalimanı Uçuş bilgileri sayesinde uçakların iniş yaptığı zamanı anlık olarak görebilirsiniz. 

Önemli: havalimani-ulasim.com, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, TAV Antalya Havalimanı İşletmecisinden veya DHMİ Antalya Havalimanı Başmüdürlüğün’den öğrenmeniz gerekmektedir. Bu şirketlerden Antalya havalimanı iç hatlar geliş bilgilerini öğreniniz. Antalya Havalimanı uçuş bilgisi aşağıda verilmiştir.

Antalya Havaalanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Uçuş Bilgileri (Antalya havalimani uçuş bilgi ekranı);

Antalya Havalimanı’na İniş yapan uçaklar için “Varışlar“, Antalya Havaliman’ından Kalkış yapan uçaklar için ise “Kalkışlartablosuna bakabilirsiniz.

Antalya havalimani dis hatlar gelis tablosu/Antalya havalimanı Dış hatlar gelen yolcu ucus bilgileri tablosu

Note:The flight information provided above is provided by the company “Flightradar.live” and there is no responsibility or liability of “havalimani-ulasim.com” for the correctness of the contents and information. 
Yukarıda verilen uçuş bilgileri “Flightradar.live” firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında “havalimani-ulasim.com”un herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Antalya Havalimanı Giden Yolcu Uçuş Bilgilerini, Dış Hatlar Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi Yolculuklar…

Türkiye Havalimanları Uçuş Bilgileri;

Sabiha Gökçen Havalimanı Uçuş Bİlgileri

Antalya Havalimanı Uçuş Bİlgileri

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bİlgileri

izmir Havalimanı Uçuş Bilgileri

İstanbul Havalimanı Ulaşım, İstanbul Havalimanından Nasıl Gidilir;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir