Tüyap Havaist Saatleri, Tüyap Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Tüyap Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Tüyap Havaist Durağı ve Sefer Saatleri
Tüyap Havaist Durağı ve Sefer Hareket Saatleri

Tüyap Havaist Durakları ve Sefer Saatleri ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Havalimanına Ulaşım nasıl sağlanmakta olduğuna bir bakalım.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanında henüz metro hattı bulunmamaktadır.  İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayacak metro hattının çalışmalarına başlanmıştır. 

Havaist Havalimanı Otobüsleri,  HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

otobüsleri ile birçok semtten İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanı’na  gidecek ve yine İstanbul Havalimanı’ndan dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Tüyap Havaist Saatleri, Tüyap Havaist Durakları ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Tüyap – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Tüyap durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Tüyap İstanbul Havaalanı arasında İST-2 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Tüyap durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 00:30 saatleri arasında 20-25 dakika ara ile hareket etmektedir.  

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 00:30 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 45-60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Tüyap’dan geçen İST-2 Havaist Servisleri ilk olarak Beylikdüzü Marmarapark AVM durağından kalkış yapmaktadır.

Tüyap dan  ist-2 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı‘na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Tüyap  Durağında İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Tüyap Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Tüyap Havaist Durağı Nerede;

Tüyap Havaist Durağı,

Havaist Tüyap Durağı, TÜYAP fuar merkezi karşısında üst geçidin altındaki İETT durağı.  Tüyap İST-2 Hava ist otobüslerinin durak numarası: 126222’dir

TÜYAP Fuar Merkezi Havaist Durağı
TÜYAP Havaist Durağı
Beylikdüzü/Çatalca İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-2 Beylikdüzü/Çatalca – İstanbul Havalimanı Güzergahı ve durakları:

Aşağıdaki Linkten Tüyap Havaist Ücreti, Tüyap Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Beylikdüzü İST-2  Havaist Otobüsleri ilgili Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, –Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Önemli: Sitemizde yayınlanan bilgiler Havaist ve İETT Resmi web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanmaması için Güncel ve kesin bilgileri ilgili sitelerden öğrenmeniz gereklidir. Buradaki yayınlanan bilgilerden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanması durumunda sitemiz sorumlu ve mes’ul değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir