HavaistHavalimanı OtobüsHavalimanı UlaşımHavaşİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Taksim Havaş, Taksim İstanbul Havalimanı Havaş Ulaşım, Taksim Havaş Saatleri

Taksim Havaş, Taksim Havaş Saatleri, Taksim Havaş Durağı

Havaş Havaalanı otobüsleri, Taksim ile İstanbul Havalimanı arasında hizmet vermemektedir.  Havaş otobüsleri Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında da hizmet vermemektedir.

Havaş Havalimanı otobüsleri İstanbul ve Sabiha gökçen havalimanlarında çalışmamaktadır. ANCAK diğer birçok havalimanın da hizmet vermeye devam etmektedir. Havaş Otobüslerinin hizmet verdiği Havalimanlarını, Havaş Ücreti, Havaş Sefer Saatleri, Havaş İletişim Bigileri, Havaş Tel, Havaş telefon, Havaş Güzergahı, Havaş Durakları gibi bilgileri Sitemizin Havaş Sayfasından öğrenebilirsiniz…

Havaş Havaalanı Otobüsleri için: Lütfen Tıklayınız….

HAVAŞ İletişim : 0850 222 0 487

Taksimden İstanbul Havalimanına gitmek için, Havaş servisleri gibi şehir merkezi ile Havalimanı arasında çalışan HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. aşağıda Taksim Havaist otobüsleri ile ilgili bilgiler verilmiştir.

Taksimden Sabiha Gökçen Havalimanına gitmek için ise HAVABÜS otobüslerini kullanabilirsiniz. Havabüs Saatleri, Havabüs ücreti, Havabüs durağı gibi bilgileri de sitemizin HAVABÜS sayfasından öğrenebilirsiniz.

HAVABÜS Otobüsleri için: LÜTFEN TIKLAYINIZ..


Taksimden İstanbul Havalimanına nasıl gidilir?

Taksim Havaist Taksim İstanbul Havalimanı Ulaşım,

Taksim İstanbul 3. Havalimanı arasında hizmet veren Havaist Otobüsleri hakkında bilgi vermeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır.  İstanbul Havalimanı’na Otobüs, Havaist, Havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km, Kadıköy‘den 52 km , Kavacık‘dan 42 km ve Pendik‘den 73 km uzaklıkta yer alıyor.

İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

Taksimden İstanbul Havalimanı’na Havaist ile Nasıl Gidilir?

Taksim İstanbul Havalimanı’na Toplu Taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstanbul Havalimanı ile birçok nokta arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Taksim İstanbul yeni Havalimanı arasında; HVİST-16 numaralı Havaist otobüsü hizmet vermektedir.

Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur. Havaist Otobüsleri Havaş ve Havabüs gibi Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz. Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

Taksimden İstanubl 3. Havalimanına hangi HAVAİST otobüsleri hizmet vermekte midir?

Taksim Havaist Taksim İstanbul Havalimanı Ulaşım; Taksim ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında HVİST-14 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. Taksim İstanbul Havaalanı HVİST-14 Havaist otobüsleri hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Taksim Havaist İstanbul Yeni Havalimanı Güzergahı:

-Taksim (Abdülhakhamit Caddesi)

-Piyalepaşa

-Nurtepe Viyadük

– İstanbul Yeni Havalimanı

Taksim İstanbul 3. Havalimanı arası kaç km?

Taksim ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe yaklaşık 48 km’dir.

Taksim ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar?

Taksim ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 90 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

Taksim da Havaist Havaalanı Otobüslerinin durağı Nerededir?

Taksim Havaist Havaalanı Otobüs durağı: Taksim da Havaist Otobüsleri, Abdülhakhamit Caddesindeki  duraktan hareket etmektedir.

Taksim Abdülhakhamit Caddesi Üzerinde Sabiha Gökçcen Havalimanına giden HAVABÜS otobüslerinin hemen yanındadır.  Abdülhakhamit caddesine gittiğiniz zaman Taksim İstanbul Yeni Havalimanı arasında hizmet veren HAVAİST Otobüs durağını kolayca görebilirsiniz. Durağın ilerisinde  Boğaziçi Elektirk Dağıtım A.Ş. nin binası ve HaberTürk Binası bulunmaktadır.

Havaist Taksim durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Havaist Telefon Numarası: 0850 888 33 34

İyi Yolculuklar….

Taksim Havaist Durağı, İstanbul Havaalanı Ulaşım
Taksim Havaist Durağı, İstanbul Havaalanı Ulaşım

Taksim İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Havaist Otobüslerinin Taksim – İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Ücreti/Bilet fiyatı :136.00 TL’dir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüslerinde Ödeme Nasıl yapılmaktadır? 

Havaist Otobüslerine binişler nakit olarak veya Kredi Kartı ile yapılmaktadır. İstanbukkart ile ödeme yapılmamaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır.

Taksim HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

HAVAİST Havaalanı Otobüsleri ; Taksim Abdülhakhamit Caddesinden Her gün gündüz 04:00 ile 23,15 saatleri arasında yolcu trafiğinin yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika aralıklarla hareket etmektedir.

taksim havaist sefer saatleri
taksim havaist sefer saatleri

Taksim Havaist otobüslerinin Güncel Sefer Saatleri için : Lütfen Tıklayınız…

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.


 

HVİST-14 TAKSİM – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasından erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST  RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

İETT HAVALİMANI ULAŞIM  RESMİ WEB SAYFASI:

https://www.iett.istanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir