Taksim Havaist Saatleri, Taksim Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Taksim Havaist Saatleri, Taksim Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

taksim havaist saatleri taksim havaist durağı ve sefer saatleri
Taksim havaist durağı ve sefer saatleri

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul Semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir. 

Taksim – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Havaist Taksim; Taksim durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Taksim İstanbul Havaalanı arasında İST-19 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Taksim durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:10 – gece 01:00 saatleri arasında 15-20 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 01:00 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 30 dakika ara ile hareket etmektedir. Taksimden ist-19 havaist otobüsleri ile istanbul havaalanı’na kolay ve rahat bir

şekilde ulaşabilirsiniz. Taksimden İstanbul Havaalanına havaist otobüsleri sayesinde konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.

Güncel Taksim Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Taksim Meydanı Havaist Durağı Nerede?

Taksim Meydanında Havaist durağı; Taksimde Abdülhakhamit caddesi üzerinde bulunmaktadır. Bloomberg Tv Binası ve Boğaziçi Elektrik Binasının önündeki cadde üzerindedir. Sabiha Gökçen Havalimanına Ulaşım hizmeti veren HAVABÜS otobüsleri durağının yan tarafındadır. Havaist Taksim durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

0850 888 33 34

Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-19 Taksim – İstanbul Havalimanı: Abdülhakhamit Cad.- Nurtepe Viyadük – İstanbul Havalimanı

Aşağıdaki Linkten Taksim Havaist Ücreti, Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Taksim Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir