Havalimanı UlaşımHavaş

Siverek Havaş, Şanlıurfa Havalimanı Siverek Havaş, Siverek Havaş Saatleri, Siverek Havaş Güzergahı, Siverek Havaş Telefon

SİVEREK HAVAŞ, ŞANLIURFA HAVALİMANI SİVEREK HAVAŞ SAATLERİ, HAVAŞ SİVEREK DURAKLARI, SİVEREK HAVAŞ ÜCRETLERİ, SİVEREK HAVAŞ TELEFON

HAVAŞ, Şanlıurfa Gap Havalimanı’ndan ŞANLIURFA Şehir Merkezine ve SİVEREK ‘e karşılıklı olarak HAVAŞ servisleri yolcu taşıma hizmeti vermektedir.  

Havaş Otobüs firması Şanlıurfa Havaalanı’ndan Şanlıurfa Şehir Merkezine ve Siverek’a yine Şanlıurfa Şehir Merkezinden ve Siverek’ten Şanlıurfa Havalimanı’na karşılıklı olarak her gün ulaşım hizmeti vermektedir. 

HAVAŞ Servisleri, Şanlıurfa Havalimanı’ndan Siverek’e her gün günün belirli saatlerinde karşılıklı olarak ulaşım hizmeti vermektedir.

Bu yazımızda Şanlıurfa Havalimanı Siverek Havaş Sefer Saatleri, Siverek Havaş Durakları, Siverek Havaş  Saatleri, Siverek Havaş Ücreti, Şanlıurfa Havalimanı Siverek Havaş güzergahı ve Siverek Havaş Telefon, Şanlıurfa Havaalanı Siverek Transfer Havaş,  Havaş Urfa, Havaş Siverek , Havaş Siverek Saatleri, Şanlıurfa Havalimanı Siverek Servis, Şanlıurfa Havalimanı Siverek Havaş Ulaşım, Havaş Urfa gibi sizlere Şanlıurfa havalimanı Siverek ulaşım konusunda faydalı olabilecek bilgileri paylaşmaya çalıştık. Umarız paylaşımlarımız sizlere yardımcı olur.

Şanlıurfa Havalimanı’nda Havaş;

 • Şanlıurfa Gap Havalimanı
 • Hilvan
 • Siverek arasında karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır.

Aşağıda Havaş Şanlıurfa Havalimanı Siverek ulaşım, Şanlıurfa Havalimanı Siverek Havaş konusunda yazımızı görebilirsiniz.

HAVAŞ SİVEREK , HAVAŞ SİVEREK SAATLERİ, HAVAŞ SİVEREK ÜCRETİ, FİYATI, SİVEREK HAVAŞ GÜZERGAHI,  

Şanlıurfa Havalimanı’ndan Siverek Yönüne:

Şanlıurfa Havalimanı Siverek Havaş Hareket saatleri:

Havaş, Şanlıurfa Havalimanı’na inen uçuşlar için Hilvan ve Siverek şehir merkezine servis düzenlemektedir.

HAVAŞ Servisleri haftanın her günü uçuş trafiğine bağlı olarak belirli saatlerinde Urfa Havalimanı’ndan Hilvan ve Siverek’e ulaşım hizmeti vermektedir.

Kesin ve güncel Havaş Siverek saatleri için aşağıdaki linki takip ederek veya 0850 222 0 487  numaralı Havaş Telefonunu arayarak öğrenmeniz gerekmektedir. 

| Siverek HAVAŞ Hareket saatleri için : LÜTFEN TIKLAYINIZ……..

Şanlıurfa GAP Havalimanı’nda Havaş Durağı nerededir?

Şanlıurfa Havalimanı iç hatlar  gelen yolcu salonu çıkışında HAVAŞ otobüslerini rahatlıkla görebilirsiniz. Şanlıurfa Havalimanı‘nda her gün Şehir merkezi yönüne Havaş otobüsleri hizmet vermektedir. 

Şanlıurfa Havalimanı’nda HAVAŞ Otobüsleri sizleri bekliyor olacaktır. Aşağıdaki resimde Şanlıurfa Havaş Servislerinin durağını görebilirsiniz.. İyi Yolculuklar..

Şanlıurfa GAP Havalimanı Havaş Durağı
Şanlıurfa GAP Havalimanı Havaş Durağı

Şanlıurfa Havalimanı’ndan ⇒⇒ Siverek’e Havaş Güzergahı:

 • Şanlıurfa GAP Havalimanı – Şanlıurfa Gap Havalimanı – Hilvan – Siverek

Şanlıurfa Havalimanı’ndan Siverek Şehir merkezi Yönüne Havaş Durakları:

HAVAŞ Servisleri Siverek indirme Noktaları

 • Şanlıurfa GAP Havalimanı,
 • Hilvan 2. Üst geçit
 • Siverek Yeni Otogar yol üzeri
 • Siverek eski otogarı
 • Üçgen Park

Siverek Havaş Otobüsleri, Şanlıurfa Havalimanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 


Siverek’ten Şanlıurfa Havalimanı  Yönüne:

Siverek Havaş Hareket saatleri:

Siverek Merkezden Şanlıurfa Havalimanı’na HAVAŞ Kalkış Saatleri:

Sayın Yolcular,
HAVAŞ Servisleri Sefer Saatleri, Şanlıurfa Havalimanı iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. HAVAŞ otobüsleri, Şanlıurfa Havalimanı Uçuş trafiğine göre sefer saatlerini ayarlamaktadır.

Siverek  HAVAŞ Servis saatleri hakkında bilgi almak için uçuşunuzdan 24 saat öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ çağrı merkezini arayabilir veya info@havas.net adresinden e-mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Kesin ve güncel Havaş Siverek ve Havaş Hilvan saatleri için aşağıdaki linki takip ederek veya 0850 222 0 487  numaralı Havaş Telefonunu arayarak öğrenmeniz gerekmektedir. 

Siverek HAVAŞ Hareket saatleri için : LÜTFEN TIKLAYINIZ……..

NOT: Web sitemiz oluşabilecek herhangi bir olumsuzluktan ve mağduriyetlerden sorumlu değildir. Burada sadece bilgilendirme amaçlı veriler yayınlanmaktadır. 

Siverek HAVAŞ Otobüsleri Kalkış yeri: 

Siverek HAVAŞ Otobüsleri nereden kalkıyor?

Siverek Havaş Otobüsleri, Üçgen Parktan hareket etmektedir.  

Siverek HAVAŞ Otobüsleri Durakları / Siverek Havaş Yolcu Alma Noktaları:

 • Üçgen park,
 • Siverek Eski Otogar Kavşağı,
 • Yeni otogar önü anayol üzeri,
 • Hilvan 1.üst geçit,
 • Şanlıurfa GAP Havalimanı​​

Ara duraklardan binecek yolcuların Havaş Servislerine binmeden önce 0850 222 0 487  Havaş çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

Siverek Şehir Merkezi ile Şanlıurfa Havalimanı arası Yolculuk Süresi kaç saat?

Siverek Şehir Merkezi ile Şanlıurfa (GNY) Havalimanı arası Havaş Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 60 dakikadır. (Trafik yoğunluğuna ve hava şartlarına göre değişmektedir.)

Şanlıurfa Havalimanı Siverek Şehir Merkezi arası Havaş ücreti ne kadar?

 Şanlıurfa Havaalanı ile Siverek Şehir Merkezi arası Siverek Havaş ücreti: 140.00 TL’dir.

Hilvan Havaş ücreti ne kadar?

 Şanlıurfa Havaalanı ile  Hilvan arası Hilvan Havaş ücreti: 50.00 TL’dir.

Siverek Havaş Telefon Numarası:

0850 222 0 487

Siverek Havaş İletişim Bilgileri:

Havalimanı Adı Şanlıurfa Havalimanı
İşletme Sorumlusu İrfan Köybaşı
Havaş Telefon Mobil  
Havaş Ofis  
E-Posta sanliurfabus@havas.net
Otobüs İşletmesi Şanlıurfa Havaalanı Otobüs İşletmesi
Havaş Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

HAVAŞ Şanlıurfa

Havaş Servisleri, Şanlıurfa Havalimanı’ndan Şanlıurfa Şehir Merkezine ve yine Şanlıurfa Şehir Merkezinden de Şanlıurfa Havalimanına karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır.

Havaş Şanlıurfa Servis Saatleri, Havaş Şanlıurfa Durakları, Şanlıurfa Havaş Ücreti, Havaş Şanlıurfa Telefon Numarası gibi bilgileri aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz…

HAVAŞ Şanlıurfa , Şanlıurfa Havaş kalkış Saatleri için : LÜTFEN TIKLAYINIZ……


Havaş, Havalimanı Havaş Ulaşım, Havaş Saatleri, Havaş Güzergahı, Havaalanı Havaş

HAVAŞ Firması birçok Havalimanın da Ulaşım hizmetleri vermektedir. Havaş Otobüsleri ile Havaalanından Şehir Merkezine ve yine aynı şekilde Şehir Merkezinden de Hava alanına kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Hangi Havalimanında Havaş Hizmet vermektedir, Havaş Sefer Saatleri, Havaş Güzergahları, Havalimanı Havaş, Havaş Fiyat, Havaş Ücreti ne kadar? Havaş Telefon Numarası gibi sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri paylaşacağız. Umarız sizlere yardımcı olur.

Havaş Yolcu Servislerinin Hizmet verdiği Şehirler ve Havalimanları:

Yukarıdaki linkleri takip ederek Havaş Otobüslerinin hizmet verdiği Havalimaların da Havaş kalkış saatleri, Havaş Ücretleri, Havaş Güzergahı, Havaş Durakları, Havaş İletişim bilgileri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar… 🙂

HAVAŞ Çağrı Merkezi Numarası:

0850 222 0 487

Havaş Resmi Web adresi:

http://www.havas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir