Sabiha Gökçen Havaist Saatleri, Sabiha Gökçen Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Sabiha Gökçen Havaist Saatleri, Sabiha Gökçen Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Havaalanı Otobüsleri
İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Havaalanı Otobüsleri

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu Taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Sabiha Gökçen Havaalanı Havaist Kalkış Saatleri, Sabiha Gökçen Havalimanı Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Sabiha Gökçen – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Sabiha Gökçen Havalimanı durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Havaalanı arasında İST-8 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimaı Havaist Servislerinin ilk kalkış noktası Pendik İDO iskelesi durağıdır. Havaist ootbüsleri uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:45 – gece 02:45 saatleri arasında 60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 02:45 – 04:45 saatleri arasında ise yaklaşık 120 dakika ara ile hareket etmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ist-8 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı Gelen Yolcu Salonları karşısındaki otobüs peronlarından İstanbul yeni Havaalanına giden havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Sabiha Gökçen Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Sabiha Gökçen Havalimanı Havaist Otobüs Durağı;

Sabiha Gökçen Havaist Durağı; Sabiha Gökçen Havalimanı Gelen Yolcu Salonu karşısındaki açık otoparkta bulunan otobüs peronlarından hareket etmektedir.  Havaist Otobüslerini Sabiha Gökçen Havalimanı Gelen Yolcu Terminalinin dışına çıkınca rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Havaist Havaalanı Otobüs
Havaist Havaalanı Otobüs, İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Otobüs
Sabiha Gökçen İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-8 Pendik Sabiha Gökçen Havaalanı- İstanbul Havalimanı: Pendik İDO iskelesi – Pendik YHT (Yüksek Hızlı Tren) İstasyonu – Tavşantepe Metro – Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Sabiha Gökçen Havalimanı Havaist Ücreti, Sabiha Gökçen Havalimanı Havaist Telefon Numarası, Yolculuk süresi gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Sabiha Gökçen Havalimanı Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir