Pendik Havaist Saatleri, Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Pendik Havaist Saatleri, Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Pendik Havaist Durağı, Pendik İdo İskelesi
Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri, Pendik İdo İskelesi Durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu Taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Pendik Havaist Kalkış Saatleri, Pendik Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Pendik – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Pendik İDO İskele durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Pendik İstanbul Havaalanı arasında İST-8 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Pendik İDO iskele durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:45 – gece 02:45 saatleri arasında 60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 02:45 – 04:45 saatleri arasında ise yaklaşık 120 dakika ara ile hareket etmektedir. Pendik İDO iskelesinden ist-8 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pendik İDO iskelesinde İstanbul Havaalanına giden havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Pendik Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Pendik Havaist Durağı;

Pendik Havaist Durağı; Pendik İDO İskelesinin hemen önündeki İETT durağından hareket etmektedir.  Havaist Otobüslerini Pendik İDO İskelesinden çıkınca rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Pendik Havaist Durağı, Pendik İdo İskelesi Durağı
Pendik Havaist Durağı, Pendik İdo İskelesi Durağı
Pendik İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-8 Pendik – İstanbul Havalimanı: Pendik İDO iskelesi – Pendik YHT (Yüksek Hızlı Tren) İstasyonu – Tavşantepe Metro – Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Pendik Havaist Ücreti, Pendik Havaist Telefon Numarası, Yolculuk süresi gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Pendik Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir