Havalimanı UlaşımHavaş

Marmaris Havaş, Marmaris Dalaman Havalimanı Havaş, Marmaris Havaş Saatleri, Marmaris Havaş Güzergahı, Marmaris Havaş Telefon

MARMARİS HAVAŞ, DALAMAN HAVALİMANI MARMARİS HAVAŞ SAATLERİ, HAVAŞ MARMARİS DALAMAN HAVALİMANI DURAKLARI, MARMARİS HAVAŞ ÜCRETLERİ, MARMARİS HAVAŞ TELEFON

Havaş Muğla, DALAMAN Havalimanı’ndan MARMARİS Şehir Merkezine karşılıklı olarak HAVAŞ servisleri yolcu taşıma hizmeti vermektedir.  

Havaş Otobüsleri Dalaman (DLM) Havalimanı’na inen bütün uçuşlar için servis düzenlemektedir.  Havaş firması konforlu ve son model araçları ile sizlere kalite, hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Havaş Otobüs firması Dalaman Havaalanı’ndan Dalaman Şehir Merkezine, Dalaman Otogara, Göcek, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris ve Fethiye’ye yine Dalaman Şehir Merkezinden, Fethiye ve Marmaris’ten Dalaman Havalimanı’na karşılıklı olarak her gün ulaşım hizmeti vermektedir.

Bu yazımızda Marmaris Dalaman Havalimanı Havaş Sefer Saatleri, Marmaris Havaş Durakları, Marmaris Havaş  Saatleri, Marmaris Havaş Ücreti, Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş güzergahı ve Marmaris Havaş iletişim, Dalaman Havaalanı Transfer Havaş,  Marmaris Havaş, Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Ulaşım gibi sizlere Dalaman havalimanı ulaşım konusunda faydalı olabilecek bilgileri paylaşmaya çalıştık. Umarız paylaşımlarımız sizlere yardımcı olur.

Dalaman Havalimanı’nda Havaş;

 • Dalaman Şehir Merkezine,
 • Marmaris ve
 • Fethiye’ye karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır.

Aşağıda Havaş Dalaman Havalimanı Marmaris ulaşım konusunda yazımızı görebilirsiniz.

 

HAVAŞ MARMARİS, HAVAŞ MARMARİS SAATLERİ, HAVAŞ MARMARİS ÜCRETİ, FİYATI, GÜZERGAHI,  

Dalaman Havalimanı’ndan MARMARİS Şehir Merkezi Yönüne:

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Hareket saatleri:

Havaş, Muğla Dalaman Havalimanı’na inen tüm uçuşlar için MARMARİS yönüne servis düzenlemektedir. Marmaris Şehir Merkezine giden Havaş otobüsleri yolcu durumuna  göre en kısa sürede hareket etmektedir.

Güncel Havaş Sefer Saatlerini 0850 222 0 487  numaralı HAVAŞ telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı’nda Havaş Durağı nerededir?

Dalaman Havalimanı iç hatlar  gelen yolcu salonu çıkışında, Toplu taşıma duraklarının bulunduğu yerde HAVAŞ otobüslerini rahatlıkla görebilirsiniz. Marmaris’ e giden Havaş Otobüsleri toplu taşıma durağından hareket etmektedir. Dalaman Havalimanı’nda her gün Marmaris yönüne Havaş otobüsleri hizmet vermektedir. 

Dalaman Havalimanı’nda HAVAŞ Otobüsleri sizleri bekliyor olacaktır. Aşağıdaki resimde Marmaris Havaş Servislerinin durağını görebilirsiniz.. İyi Yolculuklar..

Dalaman Havalimanı Havaş Durağı
Dalaman Havalimanı Havaş Durağı

Dalaman Havalimanı’ndan ⇒⇒ Marmaris Şehir merkezi, Marmaris Otogar yönüne Havaş Güzergahı:

 • Dalaman Havalimanı İç Hatlar önü (Toplu Taşıma Otobüslerinin bulunduğu bölge), Dalaman Şehir Merkezi, Ortaca, Köyceğiz, Gökova, Marmaris Şehirlerarası Otobüs Terminali,

Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris Şehir merkezi Yönüne Havaş Durakları:

HAVAŞ Servisleri Şehir Merkezine Gidişte indirme Noktaları ; 

 • Dalaman Şehir Merkezi
 • Ortaca
 • Köyceğiz
 • Gökova
 • Marmaris Şehirlerarası Otobüs Terminali (Marmaris Otogar )

Marmaris Havaş Otobüsleri, Dalaman Havalimanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 


Marmaris Şehir Merkezinden Dalaman Havalimanı  Yönüne:

Marmaris Şehir merkezi, Marmaris Otogar Havaş Hareket saatleri:

Marmaris Otogardan  Dalaman Havalimanı yönüne HAVAŞ Kalkış Saatleri:

Sayın Yolcular,
HAVAŞ Servisleri Sefer Saatleri, DALAMAN Havalimanı iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. HAVAŞ otobüsleri, Dalaman Havalimanı Uçuş trafiğine göre sefer saatlerini ayarlamaktadır. HAVAŞ Marmaris Servis saatleri hakkında bilgi almak için uçuşunuzdan 24 saat öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ çağrı merkezini arayabilir veya info@havas.net adresinden e-mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Kesin ve güncel havaş sefer saatlerini aşağıdaki linki takip ederek veya 0850 222 0 487  numaralı Havaş Telefonunu arayarak öğrenmeniz gerekmektedir. Web sitemiz oluşabilecek olumsuzluklardan ve mağduriyetten sorumlu tutulamaz… 

| MARMARİS HAVAŞ Hareket saatleri için : LÜTFEN TIKLAYINIZ……..

NOt: Web sitemiz oluşabilecek herhangi bir olumsuzluktan ve mağduriyetlerden sorumlu değildir. Burada sadece bilgilendirme amaçlı veriler yayınlanmaktadır. 

Marmaris HAVAŞ Otobüsleri Kalkış Noktası: 

Marmaris de HAVAŞ Otobüsleri nereden kalkıyor?

Marmaris Havaş Otobüsleri ilk olarak Marmaris Otogarı içerisinde bulunan duraktan hareket etmektedir. HAVAŞ durağı MUTTAŞ Otobüslerinin yan tarafındadır. Ağıdaki resimde Marmaris HAVAŞ otobüslerinin durak yerini görebilirsiniz. 

Marmaris HAVAŞ Otobüsleri Durakları /Marmaris Havaş Yolcu Alma Noktaları:

 • Marmaris Şehirlerarası Otobüs Terminali (Marmaris Otogar)
 • Gökova,
 • Köyceğiz
 • Ortaca,
 • Dalaman Şehir Merkezi,
 • Dalaman(DLM) Havalimanı

Ara duraklardan binecek yolcuların Havaş Servislerine binmeden önce 0850 222 0 487  Havaş çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

Marmaris Şehir Merkezi ile Dalaman Havalimanı arası Yolculuk Süresi kaç saat?

Marmaris Şehir Merkezi ile Dalaman (DLM) Havalimanı arası Havaş Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 90 dakikadır. (Trafik yoğunluğuna ve hava şartlarına göre değişmektedir.)

Dalaman Havalimanı Marmaris Şehir Merkezi arası Havaş ücreti ne kadar?

 Dalaman Havaalanı Marmaris Şehir Merkezi Havaş ücreti: 165.00 TL’dir.

Dalaman Havaalanı Gökova Havaş ücreti: 120.00 TL’dir.

Dalaman Havaalanı Köyceğiz Havaş ücreti: 105.00 TL’dir.

Dalaman Havaalanı Ortaca Havaş ücreti: 90.00 TL’dir.

Dalaman Havalimanı Havaş Telefon Numarası:

0850 222 0 487

Marmaris Havaş İletişim Bilgileri:

Havalimanı Adı Dalaman Havalimanı
İşletme Sorumlusu Mutlu Özkan
Havaş Telefon Mobil  
E-Posta dalamanbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Dalaman Havaalanı Otobüs İşletmesi
Havaş Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

Havaş, Havalimanı Havaş Ulaşım, Havaş Saatleri, Havaş Güzergahı, Havaalanı Havaş

HAVAŞ Firması birçok Havalimanın da Ulaşım hizmetleri vermektedir. Havaş Otobüsleri ile Havaalanından Şehir Merkezine ve yine aynı şekilde Şehir Merkezinden de Havaalanlarına kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Hangi Havalimanında Havaş Hizmet vermektedir, Havaş Sefer Saatleri, Havaş Güzergahları, Havaş Ücreti ne kadar? Havaş Telefon Numarası gibi sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri paylaşacağız. Umarız sizlere yardımcı olur.

Havaş Yolcu Servislerinin Hizmet verdiği Şehirler ve Havalimanları:

Yukarıdaki linkleri takip ederek Havaş Otobüslerinin hizmet verdiği Havalimaların da Havaş kalkış saatleri, Havaş Ücretleri, Havaş Güzergahı, Havaş Durakları, Havaş İletişim bilgileri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar… 🙂

HAVAŞ Çağrı Merkezi Numarası:

0850 222 0 487

Havaş Resmi Web adresi:

http://www.havas.net

2 thoughts on “Marmaris Havaş, Marmaris Dalaman Havalimanı Havaş, Marmaris Havaş Saatleri, Marmaris Havaş Güzergahı, Marmaris Havaş Telefon

 • Mutlu çelik

  Saatlerdir bir kalkış saati sayfanıza ulaşamadık

  Yanıtla
  • admin

   Merhaba, Marmaris Havaş saatleri uçuşlara göre ayarlandığından değişiklik göstermektedir. mağduriyet oluşmaması adına 0850 222 0 487 Havaş telefonunu arayarak Havaş Sefer Saatlerini öğrenebilirsiniz.. İyi günler

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir