Havalimanı UlaşımHavaş

Malatya Havaş, Malatya Havalimanı Havaş, Malatya Havalimanı Havaş Saatleri, Malatya Havaş Güzergahı, Malatya Havaş Telefon

MALATYA HAVAŞ, MALATYA HAVALİMANI HAVAŞ SAATLERİ, HAVAŞ MALATYA HAVALİMANI DURAKLARI, MALATYA HAVAŞ ÜCRETLERİ, MALATYA HAVAŞ TELEFON

Malatya Havalimanı Havaş,Malatya Havalimanında Havaş Hizmet veriyor mu?
Malatya Havalimanı Havaş,Malatya Havalimanı’nda Havaş Hizmet veriyor mu?

Havaş, MALATYA Havalimanı ile MALATYA Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak yolcu taşıma hizmeti vermekteydi.

Ancak Havaş Otobüslerinin çalışması geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

Sayın Yolcular,
HAVAŞ, Malatya Havalimanı – Malatya Şehir Merkezi arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetine geçici süreyle ara vermiştir. Hizmete başlama tarihlerini HAVAŞ web sitesinden takip edebilir veya 0850 222 0 487   numaralı HAVAŞ Telefonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Malatya havalimanı ile Malatya Şehir Merkezi arasında Malatya Büyükşehir Belediyesine ait Havalimanı otobüsleri çalışmaktadır. 

Malatya Havalimanı Ulaşım, Malatya Havalimanı Otobüs, Malatya Havalimanı’na nasıl gidilir? konusunda aşağıdaki linki takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım, Malatya Havalimanı Otobüs için: LÜTFEN TIKLAYINIZ….

Malatya Havalimanı Havaş Telefon Numarası:

0850 222 0 487

 

Havaş, Havalimanı Havaş Ulaşım, Havaş Saatleri, Havaş Güzergahı, Havaalanı Havaş

HAVAŞ Firması birçok Havalimanın da Ulaşım hizmetleri vermektedir. Havaş Otobüsleri ile Havaalanından Şehir Merkezine ve yine aynı şekilde Şehir Merkezinden de Hava alanına kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Hangi Havalimanında Havaş Hizmet vermektedir, Havaş Sefer Saatleri, Havaş Güzergahları, Havalimanı Havaş, Havaş Fiyat, Havaş Ücreti ne kadar? Havaş Telefon Numarası gibi sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri paylaşacağız. Umarız sizlere yardımcı olur.

Havaş Yolcu Servislerinin Hizmet verdiği Şehirler ve Havalimanları:

Yukarıdaki linkleri takip ederek Havaş Otobüslerinin hiZmet verdiği Havalimaların da Havaş kalkış saatleri, Havaş Ücretleri, Havaş Güzergahı, Havaş Durakları, Havaş İletişim bilgileri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar… 🙂

HAVAŞ Çağrı Merkezi Numarası:

0850 222 0 487

Havaş Resmi Web adresi:

http://www.havas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir