Yenisahra Havaist Saatleri, Yenisahra Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Yenisahra Havaist Saatleri, Yenisahra Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Yenisahra Yeni Havalimanı Havaist Otobüsleri Durağı
Yenisahra Yeni Havalimanı Havaist Otobüsleri Durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir. 

Yenisahra Havaist Saatleri, Yenisahra Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Yenisahra – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Yenisahra da D-100 karayolu yan yolda bulunan 225634 nolu İETT durağında yolcu almaktadır. 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Kadıköy-  Yenisahra  İstanbul Havaalanı arasında İST-7 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Otobüslerinin ilk hareket noktası olan Kadıköy iskeleden hareket ettikten sonra sırasıyla Acıbadem Köprüsü – Uzunçayır Metrobüs – Göztepe Köprüsü duraklarına uğradıktan sonra Yenisahra Durağına gelmektedir.

Havaist Servisleri Kadıköy iskele durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 01:00 saatleri arasında 30 dakika ara ile hareket etmektedir. Uçuş trafiğinin azaldığı gece 01:00 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Yenisahra dan ist-7 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır. 

Güncel Kadıköy Yenisahra Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

SEFER SAATLERİ ANA DURAK KALKIŞ SAATLERİDİR. ARA DURAĞA GELME SÜRESİ TRAFİK YOĞUNLUĞUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

Yenisahra Havaist Durağı Nerede ?

Yenisahra Havaist Durağı :   D-100 (E-5) karayolu yan yolda bulunan 225634 nolu İETT durağından yolcu almaktadır. İETT otobüs durağı Yeni sahra metro istasyonu girişine yakındır. Aynı Duraktan Kadıköy ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında çalışan HAVABÜS otobüsleri de geçmektedir. 225634 nolu İETT Otobüs durağına gittiğinizde Havaist otobüslerini görebilirsiniz.

Yenisahra Yeni Havalimanı Havaist Otobüsleri Durağı
Yenisahra Yeni Havalimanı Havaist Otobüsleri Durağı
Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-7 Kadıköy – İstanbul Havalimanı: Kadıköy – Acıbadem Köprüsü – Uzunçayır Metrobüs – Göztepe Köprüsü – Yenisahra – Kavacık Köprüsü – İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Kadıköy Havaist Ücreti, Kadıköy Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Kadıköy  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer bilgileri İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir