Kadıköy İstanbul Havalimanı Ulaşım Otobüs

Kadıköy’den İstanbul Havalimanı’na OTOBÜS ile nasıl giderim?

Kadıköy İstanbul Havalimanı Ulaşım, Kadıköyden İstanbul Havalimanına nasıl gidilir?

Kadıköy’den İstanbul havalimanı’na OTOBÜS ile gitmek isteyen yolcular Kadıköy – Acıbadem Metro İstasyonu – Yenisahra – Tepeüstü – Kavacık Köprüsü – İstanbul Havalimanı  güzergahında hizmet veren HAVAİST araçlarıyla İstanbul 3. havalimanı’na ulaşabilirler. 

Kadıköy Havaist Otobüsleri hakkında bilgileri aşağıda bulabilirsiniz…

Kadıköy’den İstanbul Havalimanı’na taksi ile nasıl giderim?

İstanbul Havalimanı Kadıköy’e yaklaşık 75 km uzaklıkta.

Kadıköy’den İstanbul havalimanı’na taksiyle gitmek isteyen yolcular taksi ücreti yaklaşık 230 – 250 lira civarındadır.. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-60 dk sürer. Kadıköy Taksi hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz…

Kadıköy’den İstanbul Yeni Havalimanı’na Nasıl Gidilir? Kadıköy İstanbul 3. Havalimanı Ulaşım

Kadıköyden istanbul Yeni Havalimanına Nasıl Gidebileceğimize bakmadan önce İstanbul Havalimanının Nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Havalimanı (IATA kodu: IST, ICAO kodu: LTFM), Türkiye’nin İstanbul şehrine hizmet veren bir uluslararası bir havalimanıdır. İstanbul Şehrinin Avrupa yakasında, Karadeniz kıyısında Arnavutköy ilçesinin sınırları içerisindedir. Açılış tarihi 29 Ekim 2018’dir. Nisan 2019 itibari tam olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni İstanbul Havalimanı Ulaşım seçenekleri,

İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşmak için Toplu Taşıma araçlarını, Özel Havalimanı Transfer firmalarını, Ticari taksileri ve Özel araçlarınızı kullanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı’na toplu taşıma ile ulaşacak yolcular için Havaist Otobüslerini ve  İETT  Havalimanı Otobüslerini, Tekirdağ ve Çorluya gitmek isterseniz de İstanbul Seyahat firması Otobüslerini kullanabilirsiniz. Ulaşım ayrıntılarını sitemizin ilgili sayfalarından kolayca edinebilirsiniz.

Havaist Havalimanı Otobüsleri 12 ayrı hatta, 44 durakta, bagajlı lüks taşımacılık seferleri yapmaktadır. İstanbul Havalimanı’ndan 7 gün 24 saat şehir ile Havalimanı arasında Havaist, 15 dakika ile 60 dakikalık aralıklarla 12 ayrı hatta karşılıklı seferler düzenliyor. Ayrıntıları Havaist Yolcu Servisi Sayfamızda bulabilirsiniz.

İETT ise Halkalı, Mahmutbey, Mecidiyeköy, Atatürk Havalimanı, Mescid-i Selam, Hacıosman/Sarıyer, Cevizlibağ ve Alibeyköy Cep Otogarı hatları ile hizmet vermektedir.  Ayrıntıları İETT Havalimanı Otobüs Sayfamızda bulabilirsiniz.

İstanbul Seyahat, İsyanbul Yeni Havalimanı ile Çorlu ve Tekirdağ arasında şehirler arası seferler düzenlemektedir. Yine Ayrıntıları Tekirdağ İstanbul Havalimanı Ulaşım ve Çorlu İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfalarımızdan erişebilirsiniz.. İyi ve Mutlu YolculuklaR…

Kadıköyden İstanbul Yeni Havalimanına Nasıl Gidilir?

Kadıköyden İstanbul Havalimanına gitmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Burada hem kolay hem hızlı bir şekilde gidebileceğiniz 2 farklı seçenek üzerinde duracağız.

1. Seçenek; Havaist havalimanı Otobüsleri ile

2. Seçenek; Ticari Taksilerle.

  • 1. Seçenek;  Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım; Kadıköy  ile Yeni İstanbul Havaliminanı arasında hizmet veren Havaist Otobüsleri ile;

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında HVİST-14 numaralı Havaist Otobüsü Hizmet vermektedir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüsleri Kadıköyden Hergün sabah saat 05:00 itibaren yaklaşık  90 dakikada bir hareket etmektedir.

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası kaç km?

Kadıköy Yeni İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 75 km’dir.

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası yolculuk süresi ne kadar?

Kadıköyden Havaist Otobüsleri ile bu mesafeda yaklaşık Yolculuk süresi 120 dakika sürmektedir.

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist ücreti ne kadar?

Havaist İstanbul Havaalanı Otobüsleri Kadıköy- İstanbul 3. Havalimanı arası Havaist Ücreti/Bilet fiyatı : 57.00 TL‘dir.

(Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit veya Kredi Kartı ile ödeme yapılmaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi yoktur.)

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Hareket saatleri:

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havaalanı arasında hizmet veren HAVAİST otobüsünün sefer saatleri için aşağıdaki linki takip ediniz..

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havaalanı arası HAVAİST otobüsü Hareket saatleri için :Lütfen Tıklayınız….

Kadıköy Havaist Sefer Saatleri, Kadıköy Havaist Güzergahı, Kadıköy Havaist Durağının Yeri, Kadıköy Havaist Durakları, Kadıköy Havaist Telefon ,Kadıköy Havaist İletişim ve diğer ayrıntıları;

Sitemizin Kadıköy Havaist sayfamızda bulabilirsiniz. Lütfen Tıklayınız… 


  • 2.Seçenek; Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım; Kadıköyden  Yeni İstanbul Havaalanına Ticari Taksiler ile kolayca ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Kadıköyden İstanbul Yeni Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık  220 – 240 TL tutmaktadır. Bu fiyatlara köprü geçiş ve otoban ücretleri taksi fiyatlarına dahil değildir.

Kadıköyden İstanbul Havalimanı’na Taksi ile yaklaşık Yolculuk Süresi dakika kadardır.

İstanbul Havalimanı Taksi Hizmetleri , İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri, İstanbul Havaalanı Taksi Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Taksi Sayfasında bulabilirsiniz.

İyi ve Mutlu YolculuklaR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir