Kadıköy Havaist Saatleri, Kadıköy Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Kadıköy Havaist Saatleri, Kadıköy Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Havaist Kadıköy Durağı, Havaist Otobüsleri Kadıköy Sefer Saatleri
Havaist Kadıköy Durağı, Havaist Otobüsleri Kadıköy Sefer Saatleri

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Kadıköy Havaist Saatleri, Kadıköy Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Kadıköy – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Kadıköy İskele durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Kadıköy İstanbul Havaalanı arasında İST-7 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Kadıköy iskele durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 01:00 saatleri arasında 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 01:00 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 60 dakika ara ile hareket etmektedir. Kadıköy Rıhtımdan ist-7 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu,

güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kadıköy Rıhtımda İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Kadıköy Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Kadıköy Havaist Durağı Nerede;

Kadıköy Havaist Durağı, Kadıköy Rıhtımdaki İETT peronlarının hemen yanındadır. Havalimanına Ulaşım hizmeti veren HAVABÜS otobüsleri durağının yan tarafındadır.

Kadıköy İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-7 Kadıköy – İstanbul Havalimanı: Kadıköy – Acıbadem Köprüsü – Uzunçayır Metrobüs – Göztepe Köprüsü – Yenisahra – Kavacık Köprüsü – İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Kadıköy Havaist Ücreti, Kadıköy Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Kadıköy  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir