HavaistHavalimanı OtobüsHavalimanı Ulaşımİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyer’e nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyer’e OTOBÜS ile nasıl giderim?

İstanbul Havalimanı Otobüs
İstanbul Havalimanı Ulaşım, İstanbul Havalimanı Otobüs

İstanbul Yeni Havalimanından İstanbul’un bir çok noktasına İETT Otobüsleri ve Havaist Havaalanı Otobüsleri gibi toplu taşıma araçlarının yanısıra Ticari Taksiler ve Özel Transfer araçları ile kolay ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.  Aşağıda İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyer’e nasıl gidilir?  ve nasıl gidebileceğimizi anlatmaya çalışacağız. Umarım buradaki paylaşımlarımız sizlere faydalı olur, Eksiklerimiz ve önerileriniz olursa bizlere yorum kısmı ile veya mail adresimiz aracılığı ile iletebilirsiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar…

İstanbul Havalimanı Sarıyer  Ulaşım, İstanbul Havalimanından Sarıyere nasıl gidilir?

İstanbul havalimanı’ndan Sarıyer’e  OTOBÜS ile gitmek isteyen yolcular H-8 Hacıosman/Sarıyer – İstanbul Havalimanı  güzergahında hizmet veren İETT Otobüsleri ile İstanbul 3. Havalimanı’ndan Sarıyere gidebilirler. 

İstanbul Havalimanı Sarıyer arasında hizmet veren H-8 Hacıosman/Sarıyer – İstanbul Havalimanı Otobüsleri hakkında bilgileri aşağıda bulabilirsiniz…

İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyer’e taksi ile nasıl giderim?

İstanbul Havalimanı Sarıyer’den yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunmaktadır.

İstanbul havalimanı’ndan Sarıyer’e taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 450 – 500 lira civarındadır.. (Bu fiyata Otoban ve köprü ücreti dahil değildir.) Ve bu yolculuk yaklaşık 30-40 dk sürer. İstanbul Havalimanı Taksi hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz…

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Sarıyere Nasıl Gidilir? İstanbul Yeni Havalimanı Sarıyer Ulaşım

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Sarıyer’e Nasıl gidebileceğimize ayrıntılı olarak bakmadan önce İstanbul Havalimanı’nın Nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul New Airport
İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul New Airport

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Havalimanı (IATA kodu: IST, ICAO kodu: LTFM), Türkiye’nin İstanbul şehrine hizmet veren bir uluslararası bir havalimanıdır. İstanbul Şehrinin Avrupa yakasında, Karadeniz kıyısında Arnavutköy ilçesinin sınırları içerisindedir. Açılış tarihi 29 Ekim 2018’dir. Nisan 2019 itibari tam olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni İstanbul Havalimanı Ulaşım seçenekleri,

İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşmak için Toplu Taşıma araçlarını, Özel Havalimanı Transfer firmalarını, Ticari taksileri ve Özel araçlarınızı kullanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı’na toplu taşıma ile ulaşacak yolcular için Havaist Otobüslerini ve  İETT  Havalimanı Otobüslerini, Tekirdağ ve Çorluya gitmek isterseniz de İstanbul Seyahat firması Otobüslerini kullanabilirsiniz. Ulaşım ayrıntılarını sitemizin ilgili sayfalarından kolayca edinebilirsiniz.

Havaist Havalimanı Otobüsleri 12 ayrı hatta, 44 durakta, bagajlı lüks taşımacılık seferleri yapmaktadır. İstanbul Havalimanı’ndan 7 gün 24 saat şehir ile Havalimanı arasında Havaist, 15 dakika ile 60 dakikalık aralıklarla 12 ayrı hatta karşılıklı seferler düzenliyor. Ayrıntıları Havaist Yolcu Servisi Sayfamızda bulabilirsiniz.

İETT ise Halkalı, Mahmutbey, Mecidiyeköy, Atatürk Havalimanı, Mescid-i Selam, Hacıosman/Sarıyer, Cevizlibağ ve Alibeyköy Cep Otogarı hatları ile hizmet vermektedir.

Ayrıntıları İETT Havalimanı Otobüs Sayfamızda bulabilirsiniz.

İstanbul Seyahat, İsyanbul Yeni Havalimanı ile Çorlu ve Tekirdağ arasında şehirler arası seferler düzenlemektedir. Yine Ayrıntıları Tekirdağ İstanbul Havalimanı Ulaşım ve Çorlu İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfalarından erişebilirsiniz.. İyi ve Mutlu YolculuklaR…

İstanbul Yeni Havalimanından Sarıyere Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanından Sarıyer’e gitmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Burada hem kolay hem hızlı bir şekilde gidebileceğiniz 2 farklı seçenek üzerinde duracağız.

1. Seçenek H8 İETT Havalimanı Otobüsleri ile

2. Seçenek Ticari Taksilerle.

  • 1. Seçenek;  İstanbul Yeni Havalimanı Sarıyer Ulaşım; Yeni İstanbul Havalimanı ile Sarıyer arasında hizmet veren H-8 iett havaalanı Otobüsleri ile;

İstanbul Yeni Havalimanı ile Sarıyer arasında H-8 numaralı H-8 Hacıosman/Sarıyer – İstanbul Havalimanı Otobüsü Hizmet vermektedir. İstanbul Havaist Havalimanı Otobüsleri İstanbul Yeni Havaalanı’ndan Hergün sabah saat 07:20 itibaren yaklaşık 2,5 saat ara hareket ederek Sarıyer’e gitmektedir. 

Sarıyer Yeni İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 45  km’dir. 

İstanbul Havalimanı Sarıyer H-8 iett havaalanı Otobüsü Sefer Saatleri:

İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyer’e H-8 Havaalanı Otobüsünün hareket saatlerini aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Sarıyer H-8 iett havaalanı Otobüsü Güncel Sefer Saatleri için : Lütfen tıklayınız..>>>

İstanbul Havalimanı Sarıyer H-8 iett havaalanı Otobüsü ücreti:

İstanbul Havalimanından Sarıyer Hacıosman istikametine giden H-8 Hava alanı otobüslerinde  2 Tam bilet ile biniş yapılmaktadır. 2 Tam Bilet ücreti: 19,80 TL
Binişler İstanbul kart ile yapılmaktadır, Nakit para geçmemektedir. 

İstanbul Havalimanı Sarıyer H-8 iett havaalanı Otobüsü Güzergahı ve Durakları:

H-8 Hacıosman/Sarıyer – İstanbul Havalimanı: Hacıosman – H.Osman Bayırı Caddesi – Sarıyer – Yusuf Ziya Stadı – Hüseyin Kalkavan Lisesi – Köşebaşı – Maden Kocataş – Maden Mahallesi – Maden Üstü – Acarlar – Nalbant Çeşme – Gürgensu Sitesi – Nalbanttepe – Zekeriyaköy Trafo – Bahçeköy Yolu – Zekeriyaköy Yolu – Demirciköy Yolu – Ormanada – Kuzey Konakları – Y.Vadi Fidanlığı – Yeşil Vadi – Uskumru Köy Yolu – Şehitlik – Aslan Fidanlığı – Kilyos Mezarlığı – İstanbul 3. Havalimanı – Havaalanı Taksi Kooperatifi – VIP Terminal, Mülki idare, Emniyet   • 2. Seçenek; İstanbul Yeni Havalimanı Sarıyer Ulaşım ; Yeni İstanbul Havaalanından Sarıyer Ticari Taksiler ile kolayca ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı Sarıyer arası taksi ücreti yaklaşık  450 – 500 TL tutmaktadır. Bu fiyatlara köprü geçiş ve otoban ücretleri taksi fiyatlarına dahil değildir.

İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyere Taksi ile yaklaşık Yolculuk Süresi 30-40 dakika kadardır.

İstanbul Havalimanı Taksi Hizmetleri , İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri, İstanbul Havaalanı Taksi Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Taksi Sayfamızda bulabilirsiniz.

İyi ve Mutlu YolculuklaR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir