HavaistHavalimanı OtobüsHavalimanı Ulaşımİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Beşiktaşa nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Beşiktaş’a nasıl gidilir? İstanbul Havalimanı Beşiktaş Ulaşım;

İstanbul Yeni Havalimanından Beşiktaş’a nasıl gidilir? İstanbul Havalimanı Beşiktaş Ulaşım seçenekleri kısmına gelmeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır. Otobüs, havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra havalimanı taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km ve Kadıköy‘den 52 km uzaklıkta yer alıyor.

İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanından Beşiktaş’a nasıl gidilir? İstanbul Havalimanı Beşiktaş Ulaşım; İstanbul Havalimanı’ndan Beşitaş’a toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Servisleri İstanbul Yeni Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz. Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

İstanbul Havalimanı ile Beşiktaş arasında HVİST-16 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. İstanbul Havaalanı Beşiktaş  HVİST-16 Havaist otobüsleri hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul 3. Havalimanı Beşiktaş arası kaç km?

İstanbul Yeni Havaalanı ile Beşiktaş arası mesafe yaklaşık 45 km’dir.

Havaist Havaalanı Otobüs
Havaist Havaalanı Otobüs, İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Otobüs

İstanbul Havalimanı ile Beşiktaş arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar?

Beşiktaş ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 75 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

İstanbul Havalimanı’nda Havaist Otobüslerinin durağı Nerededir?

 istanbul Havaalanı Havaist Otobüs durağı: İstanbul Yeni Havalimanı’nda Havaist Havaalanı Otobüslerini, Gelen Yolcu Salonunda Toplu Taşıma katı olan -2. katın çıkışında görebilirsiniz. 

Havaist Durakları; istanbul havalimanı toplu taşıma katı -2. kat
İstanbul Havalimanı Havaist Durakları; istanbul havalimanı toplu taşıma katı -2. kat

İstanbul Havalimanı Beşiktaş arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Havaist İstanbul Havaalanı Otobüsleri Beşiktaş – İstanbul Havalimanı arası Havaist Ücreti/Bilet fiyatı : 170 TL‘dir.

Havaist Havalimanı Otobüslerinde ödemeler Nakit veya Kredi Kartı ile yapılmaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi yoktur.

İstanbul Havalimanı Beşiktaş HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

İstanbul Havalimanı’ndan Beşiktaş yönüne giden Beşiktaş Havaist Havaalanı Otobüsünün hareket saatlerini aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz. İstanbul Havalimanı Beşiktaş Havaist saatleri: 7/24 saat Beşiktaş havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

HVİST-16 BEŞİKTAŞ – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

Turuncu renkli saatlerdeki seferler Beşiktaş yönüne gitmektedir. Mavi renkli saatlerde ise Piyalepaşa, Nurtepe üzerinden  direk olarak taksime gitmektedir. 
 
İstanbul Havalimanı Taksim Beşiktaş 4. Levent Havaist Saatleri
İstanbul Havalimanı Taksim Beşiktaş 4. Levent Havaist Saatleri

Sefer saatleri ana durak İstanbul Havalimanı kalkış saatleridir. Ara durağa gelme süresi trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.

Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasında erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST SERVİSLERİ RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

Beşiktaştan İstanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir