Havalimanı UlaşımHavaş

İskenderun Havaş, Hatay Havalimanı İskenderun Havaş Saatleri, İskenderun Havaş Güzergahı, İskenderun Havaş Telefon

İSKENDERUN HAVAŞ, HATAY HAVALİMANI İSKENDERUN HAVAŞ SAATLERİ, HAVAŞ İSKENDERUN DURAKLARI, İSKENDERUN HAVAŞ ÜCRETLERİ, İSKENDERUN HAVAŞ TELEFON

Havaş, HATAY Havalimanı’ndan ANTAKYA Şehir Merkezi ve İskenderun arasında karşılıklı olarak HAVAŞ servisleri geçici olarak yolcu taşıma hizmeti vermemektedir.  

 

ÖNEMLİ: HAVAŞ SERVİSLERİ GEÇİCİ OLARAK HİZMET VERMEMEKTEDİR.

HAVAŞ Servisleri : Adana Havalimanı ile İskenderun, Dörtyol, Payas ve Erzin arasında karşılıklı olarak yolcu taşımaya başlamıştır.

Adana Havalimanı ile İskenderun arası hizmet veren Havaş servisleri hakkında ayrıntıları havalimanlari.net  ve  HAVAŞ resmi web sitesinden veya  0850 222 0 487  Havaş Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz. İyi Yolculuklar..

 

Havaş Otobüsleri Hatay (HTY) Havalimanı’na inen bütün uçuşlar için servis düzenlemektedir.  Havaş firması konforlu ve son model araçları ile sizlere kalite, hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Havaş Servisleri Hatay Havaalanı’ndan İskenderun’a yine İskenderun’dan Hatay Havalimanı’na karşılıklı olarak her gün ulaşım hizmeti vermektedir.

Bu yazımızda Hatay Havalimanı İskenderun Havaş Sefer Saatleri, İskenderun Havaş Durakları, İskenderun Havaş  Saatleri, İskenderun Havaş Ücreti, Hatay Havalimanı İskenderun Havaş güzergahı ve İskenderun Havaş Telefon, Hatay Havaalanı İskenderun Transfer Havaş,  Havaş İskenderun, İskenderun Havaş kalkış yeri, Havaş Hatay Saatleri, Hatay Havalimanı İskenderun Havaş Ulaşım gibi sizlere Hatay havalimanı İskenderun ulaşım konusunda faydalı olabilecek bilgileri paylaşmaya çalıştık. Umarız paylaşımlarımız sizlere yardımcı olur.

Hatay Havalimanı’nda Havaş;

 • İskenderun Şehir Merkezi (PAC Meydanı Emin Otel Yanı)
 • Mete Aslan Bulvarı,
 • Sahil Yolu,
 • Fener Caddesi,
 • İskenderun-Hatay Karayolu,
 • Sarımazı,
 • Belen, ile Hatay Havalimanı arasında karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır.

Aşağıda Havaş Hatay Havalimanı İskenderun ulaşım, Hatay Havalimanı İskenderun Transfer Havaş konusunda yazımızı görebilirsiniz.

İSKENDERUN HAVAŞ  SAATLERİ, HAVAŞ İSKENDERUN ÜCRETİ, İSKENDERUN HAVAŞ İLETİŞİM, İSKENDERUN HAVAŞ GÜZERGAHI,  

Hatay Havalimanı’ndan İSKENDERUN Şehir Merkezi Yönüne:

Hatay Havalimanı Havaş Hareket saatleri:

Havaş, Hatay Havalimanı’na inen tüm uçuşlar için İSKENDERUN şehir merkezine servis düzenlemektedir. HAVAŞ Servisleri uçağın inişinden yaklaşık 25 dakika sonra havalimanından İSKENDERUN şehir merkezine hareket etmektedir.

İSKENDERUN Şehir Merkezine giden Havaş otobüsleri yolcu durumuna  göre en kısa sürede hareket etmektedir.

Güncel İSKENDERUN Havaş Sefer Saatlerini 0850 222 0 487  numaralı HAVAŞ telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.

Hatay Havalimanı’nda Havaş Durağı nerededir?

Hatay Havalimanı iç hatlar  gelen yolcu salonu çıkışında, İskenderuna giden HAVAŞ otobüslerini rahatlıkla görebilirsiniz. Hatay Havalimanı‘nda her gün Şehir merkezi yönüne Havaş otobüsleri hizmet vermektedir. 

Hatay Havalimanı’nda HAVAŞ Otobüsleri sizleri bekliyor olacaktır. Aşağıdaki resimde Hatay Havaş Servislerinin durağını görebilirsiniz.. İyi Yolculuklar..

Hatay Havalimanı Havaş
Hatay Havalimanı Havaş Durağı

Hatay Havalimanı’ndan ⇒⇒ İskenderun şehir merkezi Havaş Güzergahı:

 • Hatay Havalimanı – Top Boğazı – Belen -Sarımazı – İskenderun-Hatay Karayolu -Fener Caddesi – Sahil Yolu -PAC Meydanı Emin Otel Yanı (İskenderun Şehir merkezi)

Hatay Havalimanı’ndan Hatay Şehir merkezi Yönüne Havaş Durakları:

HAVAŞ Servisleri Antakya Şehir Merkezine Gidişte indirme Noktaları

 • PAC MEYDANI; Emin Otel Yanı

  METE ASLAN BULVARI; Mursaloğlu Lisesi, Hataylı Otel Karşısı

  SAHİL; İş Bankası Karşısı-Anıt, 1 Nolu Sosyal Tesis Önü, Askeri Müze Karşısı, Petek Pastanesi

  FENER CADDESİ; Petek Kuzine Pastanesi Önü, Deniz Pastanesi Önü

  İSKENDERUN-HATAY KARAYOLU;Köprü Sema Tekel Önü, Prime Mall Karşısı İş Bankası Önü, Gelişim Hastanesi Kavşağı, Doğan Petrol Karşısı, Nardüzü Elma Market Karşısı

  SARIMAZI; Toyota Önü, Yazıcılar Sitesi Otobüs Durağı, İssume Site Karşısı Otobüs Durağı, Petek Sitesi Önü, Sarımazı Şok Market Önü

  BELEN; Belen Park Otobüs Durağı

  Top boğazı Kavşağı

Hatay Havaş Otobüsleri, Hatay Havalimanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 


Hatay Şehir Merkezinden Hatay Havalimanı  Yönüne:

Hatay Şehir merkezi Havaş Hareket saatleri:

Hatay Şehir Merkezinden Hatay Havalimanı yönüne HAVAŞ Kalkış Saatleri:

Sayın Yolcular,
HAVAŞ Servisleri Sefer Saatleri, HATAY Havalimanı iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. HAVAŞ otobüsleri, Hatay Havalimanı Uçuş trafiğine göre sefer saatlerini ayarlamaktadır.

HAVAŞ İSKENDERUN Servis saatleri hakkında bilgi almak için uçuşunuzdan 24 saat öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ çağrı merkezini arayabilir veya info@havas.net adresinden e-mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Kesin ve güncel Havaş İskenderun saatleri için aşağıdaki linki takip ederek veya 0850 222 0 487  numaralı Havaş Telefonunu arayarak öğrenmeniz gerekmektedir. 

İskenderun HAVAŞ Hareket saatleri için : LÜTFEN TIKLAYINIZ……..

NOT: Web sitemiz oluşabilecek herhangi bir olumsuzluktan ve mağduriyetlerden sorumlu değildir. Burada sadece bilgilendirme amaçlı veriler yayınlanmaktadır. 

İskenderun HAVAŞ Otobüsleri Kalkış yeri: 

Hatay da HAVAŞ Otobüsleri nereden kalkıyor?

Hatay Havaş Otobüsleri ilk olarak SPAC Meydanı Emin Otel Yanından hareket etmektedir.  

Hatay HAVAŞ Otobüsleri Durakları /Hatay Havaş Yolcu Alma Noktaları:

 • PAC MEYDANI; Emin Otel Yanı

  METE ASLAN BULVARI; Mursaloğlu Lisesi, Hataylı Otel Karşısı

  SAHİL; İş Bankası Karşısı-Anıt, 1 Nolu Sosyal Tesis Önü, Askeri Müze Karşısı, Petek Pastanesi

  FENER CADDESİ; Petek Kuzine Pastanesi Önü, Deniz Pastanesi Önü

  İSKENDERUN-HATAY KARAYOLU;Köprü Sema Tekel Önü, Prime Mall Karşısı İş Bankası Önü, Gelişim Hastanesi Kavşağı, Doğan Petrol Karşısı, Nardüzü Elma Market Karşısı

  SARIMAZI; Toyota Önü, Yazıcılar Sitesi Otobüs Durağı, İssume Site Karşısı Otobüs Durağı, Petek Sitesi Önü, Sarımazı Şok Market Önü

  BELEN; Belen Park Otobüs Durağı

  Top boğazı Kavşağı

Ara duraklardan binecek yolcuların Havaş Servislerine binmeden önce 0850 222 0 487  Havaş çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

Hatay Şehir Merkezi ile Hatay Havalimanı arası Yolculuk Süresi kaç saat?

Hatay Şehir Merkezi ile Hatay (ERC) Havalimanı arası Havaş Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 75 dakikadır. (Trafik yoğunluğuna ve hava şartlarına göre değişmektedir.)

Hatay Havalimanı Hatay Şehir Merkezi arası Havaş ücreti ne kadar?

 Hatay Havaalanı ile  İskenderun Şehir Merkezi arası Havaş ücreti: 80.00 TL’dir. (İskenderun Havaş Ücreti)

İskenderun Havaş Telefon Numarası:

0850 222 0 487

Hatay Havaş İletişim Bilgileri:

Havalimanı Adı Hatay Havalimanı
İşletme Sorumlusu Bülent Aygün
Havaş Telefon Mobil (0 555) 985 12 12 – (0 555) 985 11 13
E-Posta hataybus@havas.net
Otobüs İşletmesi Hatay Havaalanı Otobüs İşletmesi
Havaş Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

Havaş Otobüsleri, Hatay Havalimanı’ndan Antakya Şehir Merkezine ve yine Antakya Şehir Merkezindende Hatay Havalimanı’na karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır. Havaş Antakya Servis Saatleri, Havaş Hatay Durakları, Antakya Havaş Ücreti, Havaş Antakya Telefon Numarası gibi bilgileri aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz…

HAVAŞ Antakya, Hatay Havaş kalkış Saatleri için : LÜTFEN TIKLAYINIZ……


Havaş, Havalimanı Havaş Ulaşım, Havaş Saatleri, Havaş Güzergahı, Havaalanı Havaş

HAVAŞ Firması birçok Havalimanın da Ulaşım hizmetleri vermektedir. Havaş Otobüsleri ile Havaalanından Şehir Merkezine ve yine aynı şekilde Şehir Merkezinden de Hava alanına kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Hangi Havalimanında Havaş Hizmet vermektedir, Havaş Sefer Saatleri, Havaş Güzergahları, Havalimanı Havaş, Havaş Fiyat, Havaş Ücreti ne kadar? Havaş Telefon Numarası gibi sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri paylaşacağız. Umarız sizlere yardımcı olur.

Havaş Yolcu Servislerinin Hizmet verdiği Şehirler ve Havalimanları:

Yukarıdaki linkleri takip ederek Havaş Otobüslerinin hizmet verdiği Havalimaların da Havaş kalkış saatleri, Havaş Ücretleri, Havaş Güzergahı, Havaş Durakları, Havaş İletişim bilgileri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar… 🙂

HAVAŞ Çağrı Merkezi Numarası:

0850 222 0 487

Havaş Resmi Web adresi:

http://www.havas.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir