Halkalı Havaist, Halkalı İstanbul Havalimanı Ulaşım

Halkalıdan İstanbul Havalimanına nasıl gidilir?

Halkalı Havaist, Halkalı İstanbul Havalimanı Ulaşım,

Halkalı İstanbul 3. Havalimanı arasıda hizmet veren Havaist Otobüsleri hakkında bilgi vermeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır.  İstanbul Havalimanı’na Otobüs, Havaist, Havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km, Kadıköy‘den 52 km , Kavacık‘dan 42 km ve Pendik‘den 73 km uzaklıkta yer alıyor.

İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

Halkalıdan İstanbul Havalimanı’na Havaist ile Nasıl Gidilir?

Halkalı dan İstanbul Havalimanı’na Toplu Taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstanbul Havalimanı ile birçok hat ve durak arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden ve İETT Otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Halkalı ile İstanbul yeni Havalimanı arasında; HVİST-6 numaralı Havaist otobüsü ve H-3 Halkalı İETT otobüsü hizmet vermektedir.

Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur. Havaist Otobüsleri Havaş ve Havabüs gibi Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz. Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

Halkalıdan İstanubl 3. Havalimanına hangi HAVAİST otobüsleri hizmet vermekte midir?

Halkalı Havaist Halkalı İstanbul Havalimanı Ulaşım; Halkalı ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında HVİST-6 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. Halkalı stanbul Havaalanı HVİST- 6 Havaist otobüsleri hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Halkalı Havaist İstanbul Yeni Havalimanı Güzergahı:

  • Halkalı İstasyon
  • Halkalı Meydan
  • Güneşpark Evleri
  • Atatürk Mahallesi (Arena Park)
  • Demirciler Sitesi (MALL OF)
  • Başakşehir Metrokent
  • İstanbul Yeni Havalimanı
Havaist Halkalı Güzergahı
Havaist-6 Halkalı Güzergahı

Halkalı İstanbul 3. Havalimanı arası kaç km?

Halkalı ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe yaklaşık 45 km’dir.

Halkalı ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar?

Halkalı ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 90 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

Halkalı da Havaist Havaalanı Otobüslerinin durağı Nerededir?

Halkalı Meydan Havaist Havaalanı Otobüs durağı: Halkalı da Havaist Otobüsleri, Halkalı Meydan’da Çamlık Piknik alnı karşısında Mehmet Akif Camisinin ön tarafındaki halkalı Park İETT Otobüs durağından hareket etmektedir.

Halkalı Meydana gittiğiniz zaman; Halkalı İstanbul Yeni Havalimanı arasında hizmet veren HAVAİST Otobüs durağını kolayca görebilirsiniz.

İyi Yolculuklar….

İstanbul Halkalı İstasyon Havalimaı Otobüsü Havaist Durağı
İstanbul Halkalı İstasyon Havalimaı Otobüsü Havaist Durağı

Halkalı İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Havaist Otobüsleri Halkalı – İstanbul 3. Havalimanı arası Havaist Bilet fiyatı : 64.00 TL’dir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para geçmemektedir. Otobüslere Binişler Nakit veya Kredi Kartı ile yapılmaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır.

Halkalı HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

HVİST-6 HALKALI – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST web sayfasından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.

Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasından erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST  RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

Halkalı ile İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım, İETT otobüsleri ile;

Halkalı ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında Havaist otobüslerinin yanı sıra İETT Havaalanı otobüsleride hizmet vermektedir. Halkalı İle İstanbul Yeni Havalimaın arasında H-3 numaralı Halkalı Havaalanı Otobüsü çalışmaktadır. Hat tipi Ekspress hattır. 

H3-Halkalı İstanbul Havalimanı Hattının Güzergahı;

Gümrük – Halkalı Marmaray – Gültepe Mah. – Göl Konutları – Bezirganbahçe TOKİ – TOKİ Konutları – İstasyon Mah. Muh. – Sakarya Sokak – Avrupa Konutları 3 – Halkalı Polis Merkezi – Halkalı Park – Koca Ali Sokak – Güneşpark Evleri – Halkalı Yolu – İkitelli Cad. – Atatürk Mah. – İkitelli Garajı – İmsan – MASKO 2 – MASKO 1 – Demirciler Sitesi – İstanbul Havalimanı – Havalimanı Taksi Kooperatifi – VIP Terminal  – Mülki İdare – Emniyet

H-3 Halkalı Havaalanı Otobüsü Hareket Saatleri;

H-3 Halkalı Havaalanı Otobüsü Güncel Hareket Saatleri için; Lütfen Tıklayınız…. >>>

H-3 Halkalı Havaalanı Otobüs ücreti ne kadar?

Halkalı ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında çalışsan H-3 numaralı Havaalanı otobüsünde 2 Tam bilet uygulaması yapılmaktadır.  2 Tam bilet yaklaşık 15.34 TL’dir.

Aşağıda İETT resmi web siteisnin linkini ve İETT telefon numarası verilmiştir.

İyi Yolculuklar..

İETT HAVALİMANI ULAŞIM  RESMİ WEB SAYFASI:

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76

0212 153 00 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir