Esenler Otogar Havaist Saatleri, Esenler Otogar Havaist Durakları ve Sefer Saatleri

Esenler Otogar Havaist Servis Saatleri ve Otogar Durağı

Esenler Otogar Havaist Durağı
Esenler Otogar Havaist Durağı, Havaist Otogar

Esenler Otogar Havaist Durakları ve Sefer Saatleri ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Havalimanına Ulaşım nasıl sağlanmakta olduğuna bir bakalım.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanında henüz metro hattı bulunmamaktadır.  İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayacak metro hattının çalışmalarına başlanmıştır. 

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Esenler Otogar Havaist Saatleri, Esenler Otogar Havaist Durakları ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Esenler Otogar – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Esenler Otogar durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Esenler Otogar İstanbul Havaalanı arasında İST-3 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Esenler Otogar durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 01:00 saatleri arasında 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 01:00 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 60 dakika ara ile hareket etmektedir. Esenler Otogardan  ist-3 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu,

güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogarda İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Esenler Otogar Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Esenler Otogar Havaist Durağı Nerede;

Esenler Otogar Havaist Durağı, Esenler Otogardaki otobüs durağının hemen yanındadır. Metro Girişlerinin yan tarafındadır.

Esenler Otogar Havaist Durağı ve Sefer Saatleri
Esenler Otogar Havaist Durağı ve Sefer Saatleri
Esenler Otogar İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-3 Esenler Otogar – İstanbul Havalimanı: Esenler Otogar – Otogar Yolu – İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Esenler Otogar Havaist Ücreti, Esenler Otogar Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Esenler Otogar  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Önemli: Sitemizde yayınlanan bilgiler Havaist ve İETT Resmi web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanmaması için Güncel ve kesin bilgileri ilgili sitelerden öğrenmeniz gereklidir. Buradaki yayınlanan bilgilerden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanması durumunda sitemiz sorumlu ve mes’ul değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir