Eminönü İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Eminönünden İstanbul Havalimanı’na nasıl gidilir?

Eminönü Havaist Sultanahmet İstanbul Havalimanı Ulaşım,

Eminönü İstanbul 3. Havalimanı arasıda hizmet veren Havaist Otobüsleri hakkında bilgi vermeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı Ulaşım; İstanbul Havalimanı’na İETT Otobüs, Havaist, Havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Sultanahmet‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km, Kadıköy‘den 52 km , Kavacık‘dan 42 km ve Pendik‘den 73 km uzaklıkta yer alıyor.

İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul New Airport
İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul New Airport

Eminönünden İstanbul Havalimanı’na Havaist otobüs ile Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’na Toplu Taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstanbul Havalimanı ile İstanbul’un birçok noktası arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur. Havaist Otobüsleri Havaş ve Havabüs gibi Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Eminönü ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında; İST-1S numaralı Havaist otobüsü artık hizmet vermemektedir.

Yine de Eminönü’nden İstanbul Yeni Havalimanı’na Havaist otobüsleri ile gitmek isterseniz, En yakın havaist Durağı; Beyazıt Meydan ve Aksaray Duraklarıdır. Eminönünden geçen tramvay ile Beyazıt Meydan veya Aksaray’a gidebilir ve buradan da hareket eden HVİST-12 Havaist otobüsü ile İstanbul Yeni Havalimanı’na gidebilirsiniz.

HVİST-12 Havaist Havaalanı Otobüsü; Beyazıt Meydanındaki İETT Otobüs Peronlarının en önünden hareket etmektedir.

HVİST-12 Beyazıt Meydan/Aksaray Havaist Otobüs ayrıntıları için : Lütfen Tıklayınız….

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz.

 Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>>

Eminönünden İstanubl 3. Havalimanına HAVAİST otobüsleri hizmet vermekte midir?

Eminönü ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında; İST-1S numaralı Havaist otobüsü artık hizmet vermemektedir. En yakın Havaist Durağı Beyazıt Meydan/Aksaray durağıdır.

Eminönü Havaist Eminönü İstanbul Havalimanı Ulaşım;

Eminönü ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında İST-1S numaralı  HAVAİST otobüsleri artık hizmet vermemekktedir

Eminönü İstanbul 3. Havalimanı arası kaç km?

Eminönü ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe yaklaşık 48 km’dir.

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasından erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

EMİNÖNÜ HAVAİST OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST  RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

İETT HAVALİMANI ULAŞIM  RESMİ WEB SAYFASI:

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir