Cumhuriyet Mahallesi Havaist Durağı ve Havaist Sefer Saatleri

Cumhuriyet Mahallesi Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Havaist Beylikdüzü Cumhuriyet mahhallesi Durağı ve Sefer saatleri
Havaist Beylikdüzü Cumhuriyet mahallesi Durağı ve Sefer saatleri

Cumhuriyet Mahallesi Havaist Durakları ve Sefer Saatleri ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Havalimanına Ulaşım nasıl sağlanmakta olduğuna bir bakalım.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanında henüz metro hattı bulunmamaktadır.  İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayacak metro hattının çalışmalarına başlanmıştır. 

Havaist Havalimanı Otobüsleri,  HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

otobüsleri ile birçok semtten İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanı’na  gidecek ve yine İstanbul Havalimanı’ndan dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Cumhuriyet Mahallesi Havaist Saatleri, Cumhuriyet Mahallesi Havaist Durakları ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Cumhuriyet Mahallesi – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Cumhuriyet Mahallesi durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul Havaalanı arasında İST-2 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Cumhuriyet Mahallesi durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 00:30 saatleri arasında 20-25 dakika ara ile hareket etmektedir.  

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 00:30 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 45-60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi’nden geçen İST-2 Havaist Servisleri ilk olarak Beylikdüzü Marmarapark AVM durağından kalkış yapmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesinden  ist-2 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı‘na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Cumhuriyet Mahallesi Durağında İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Güncel Cumhuriyet Mahallesi Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Cumhuriyet Mahallesi Havaist Durağı Nerede;

Cumhuriyet Mahallesi Havaist Durağı,

Havaist Cumhuriyet Mahallesi Durağı, Metrobüs Cumhuriyet mahallesi durağı üst geçidinin havalimanı yönündeki Cumhuriyet mahallesi İETT durağı.

İstanbul Havalimanına yönüne giden Havaist Otobüsleri Beylikdüzünden hareket ettikten sonra Cumhuriyet Mahallesi durağına gelmektedir.

Havaist Beylikldüzü Cumhuriyet mahhallesi
Havaist Beylikldüzü Cumhuriyet mahallesi
Beylikdüzü/Çatalca İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-2 Beylikdüzü/Çatalca – İstanbul Havalimanı Güzergahı ve durakları:

Aşağıdaki Linkten Cumhuriyet Mahallesi Havaist Ücreti, Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Cumhuriyet Mahallesi Havaist Otobüsleri ilgili Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, –Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Önemli: Sitemizde yayınlanan bilgiler Havaist ve İETT Resmi web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanmaması için Güncel ve kesin bilgileri ilgili sitelerden öğrenmeniz gereklidir. Buradaki yayınlanan bilgilerden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanması durumunda sitemiz sorumlu ve mes’ul değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir