Çatalca Havaist Saatleri, Çatalca Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Çatalca Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Çatalca Havist Durağı ve Sefer saatleri
Çatalca Havist Durağı ve Sefer saatleri

Çatalca Havaist Durakları ve Sefer Saatleri ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Havalimanına Ulaşım nasıl sağlanmakta olduğuna bir bakalım.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanında henüz metro hattı bulunmamaktadır.  İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayacak metro hattının çalışmalarına başlanmıştır. 

Havaist Havalimanı Otobüsleri,  HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

otobüsleri ile birçok semtten İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanı’na  gidecek ve yine İstanbul Havalimanı’ndan dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Çatalca Havaist Saatleri, Çatalca Havaist Durakları ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Çatalca – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Çatalca durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Çatalca İstanbul Havaalanı arasında İST-2 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Çatalca durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 00:30 saatleri arasında 20-25 dakika ara ile hareket etmektedir.  

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 00:30 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 45-60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Çatalcadan geçen İST-2 Havaist Servisleri ilk olarak Beylikdüzü Marmarapark AVM durağından kalkış yapmaktadır.

Çatalca dan  ist-2 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı‘na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Çatalca  Durağında İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Çatalca Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Çatalca Havaist Durağı Nerede;

Çatalca Havaist Durağı,

Havaist çatalca Durağı çatalca Devlet Hastanesinin karşısındaki İETT durağından geçmeketedir, Otobüs durağı Atatürk caddesi üzerindedir. Çatalca İST-2 Hava ist otobüslerinin durak numarası: 128692’dir

Çatalca Havist Durağı ve Sefer saatleri
Çatalca Havist Durağı ve Sefer saatleri
Beylikdüzü/Çatalca İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-2 Beylikdüzü/Çatalca – İstanbul Havalimanı Güzergahı ve durakları: Beylikdüzü  – Cumhuriyet Mah. – TÜYAP – Büyükçekmece – Çatalca Devlet Hastanesi – İstanbul Havalimanı    .

Aşağıdaki Linkten Çatalca Havaist Ücreti, Çatalca Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Çatalca  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, –Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Önemli: Sitemizde yayınlanan bilgiler Havaist ve İETT Resmi web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanmaması için Güncel ve kesin bilgileri ilgili sitelerden öğrenmeniz gereklidir. Buradaki yayınlanan bilgilerden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanması durumunda sitemiz sorumlu ve mes’ul değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir