Büyükçekmece Havaist Durağı ve Havaist Sefer Saatleri

Büyükçekmece Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Büyükçekmece Havaist Durağı ve Sefer Saatleri
Büyükçekmece Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Büyükçekmece Havaist Durakları ve Sefer Saatleri ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Havalimanına Ulaşım nasıl sağlanmakta olduğuna bir bakalım.

İstanbul Yeni Havalimanı’nda Toplu taşıma ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanında henüz metro hattı bulunmamaktadır.  İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayacak metro hattının çalışmalarına başlanmıştır. 

Havaist Havalimanı Otobüsleri,  HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

otobüsleri ile birçok semtten İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanı’na  gidecek ve yine İstanbul Havalimanı’ndan dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Büyükçekmece Havaist Saatleri, Büyükçekmece Havaist Durakları ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

Büyükçekmece – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Büyükçekmece durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Büyükçekmece İstanbul Havaalanı arasında İST-2 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Büyükçekmece durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 00:30 saatleri arasında 20-25 dakika ara ile hareket etmektedir.  

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 00:30 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 45-60 dakika ara ile hareket etmektedir.

Büyükçekmece’nden geçen İST-2 Havaist Servisleri ilk olarak Beylikdüzü Marmarapark AVM durağından kalkış yapmaktadır.

Büyükçekmecenden  ist-2 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı‘na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Büyükçekmece Durağında İstanbul Havaalanına giden Havaist otobüsleri sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Güncel Büyükçekmece Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Büyükçekmece Havaist Durağı Nerede;

Büyükçekmece Havaist Durağı,

Büyükçekmeceden İstanbul Yeni Havalimanı Yönüne giden Havaist Otobüsleri, Büyükçemecedeki ATİRUS AVM karşısındaki İETT durağından geçmektedir.

İstanbul Havalimanına yönüne giden Havaist Otobüsleri Beylikdüzünden hareket ettikten sonra Cumhuriyet Mahallesi, TÜYAP  durağına uğradıktan sonra Büyükçekmeceye gelmektedir. gelmektedir.

Büyükçekmece Havaist Saatleri
Büyükçekmece Havaist Saatleri
Beylikdüzü/Çatalca İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-2 Beylikdüzü/Çatalca – İstanbul Havalimanı Güzergahı ve durakları:

Aşağıdaki Linkten Beylikdüzü/Çatalca Havaist Ücreti, Beylikdüzü/Çatalca Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>>Beylikdüzü/Çatalca Güzergahı Havaist Otobüsleri ilgili Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, –Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Önemli: Sitemizde yayınlanan bilgiler Havaist ve İETT Resmi web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanmaması için Güncel ve kesin bilgileri ilgili sitelerden öğrenmeniz gereklidir. Buradaki yayınlanan bilgilerden kaynaklı herhangi bir olumsuzluk veya mağduriyet yaşanması durumunda sitemiz sorumlu ve mes’ul değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir