Beylikdüzü Havaist, Beylikdüzü İstanbul Havalimanı Ulaşım

Beylikdüzünden İstanbul Havalimanına nasıl gidilir?

Beylikdüzü Havaist Otobüsleri, Beylikdüzü İstanbul Havalimanı Ulaşım,

Beylikdüzü İstanbul Havalimanı arasıda hizmet veren Havaist Otobüsleri hakkında bilgi vermeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır. Otobüs, havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra havalimanı taksi ve özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 40 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km ve Kadıköy‘den 52 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Havalimanı’nın ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

Beylikdüzü İstanbul Havalimanı’na Havaist ile Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü Havaist Otobüsleri İstanbul Havalimanı Ulaşım; Beylikdüzü İstanbul Havalimanı’na Toplu Taşıma araçları ile gitmek isterseniz, İstabul Havalimanı ile 12 ayrı nokta arasında hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında yolcu taşıma amacıyla kurulmuştur. Havaist Otobüsleri Havaş ve havabüs gibi hizmet vermektedir.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist ücretini, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından kolayca öğrenebilirsiniz. Havaist hakkında ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

Beylikdüzünden İstanubl 3. Havalimanına hangi HAVAİST otobüsleri hizmet vermekte midir?

Beylikdüzü ile İstanbul Yeni Havalimanı arasında HVİST-8 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. Beylikdüzü İstanbul Havaalanı HVİST-8 Havaist otobüsleri hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Beylikdüzü Havaist İstanbul Yeni Havalimanı Güzergahı:

Beylikdüzü İstanbul 3. Havalimanı arası kaç km?

Beylikdüzü ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe yaklaşık 67 km’dir.

Beylikdüzü ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar?

Beyelikdüzü ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 90 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

Beylikdüzü da Havaist Havaalanı Otobüslerinin durağı Nerededir?

Beylikdüzü Havaist Havaalanı Otobüs durağı: Beylikdüzü da Havaist Otobüsleri, Beylikdüzü MarmaraPark Alışveriş Merkezinin önündeki duraktan hareket etmektedir.

Beylikdüzü Havaist Havaalanı Otobüs Durağı
Beylikdüzü Havaist Havaalanı Otobüs Durağı

Beylikdüzü İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Beylikdüzü – İstanbul 3. Havalimanı arası Havaist Ücreti-Bilet fiyatı : 85,00 TL’dir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para veya kredi kartı ile yapılmaktadır. Otobüslere Binişler İstanbulkart ile yapılmamaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır.

Beylikdüzü HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

Havaist Havalimanı Otobüsleri Beylikdüzü durağından yaklaşık 30 – 40 dakika ara ile hareket etmektedir. Yolcu trafiğinin azaldığı saatlerde daha uzun aralıklarla hareket etmektedir. Beylikdüzü Marmarapark Havaist Sefer saatleri için aşağıdaki linki takip ediniz..

HVİST-8 Beylikdüzü  – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

NOT: Buradaki yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından veya telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda oluşan ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir sebeple sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz. Havaist Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasında erişebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST  RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

İETT HAVALİMANI ULAŞIM  RESMİ WEB SAYFASI:

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir