Beşiktaş Havaist Saatleri Beşiktaş Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

Beşiktaş Havaist Saatleri, Beşiktaş Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Beşiktaş Havasit Otobüsleri Durağı
Beşiktaş Havasit Otobüsleri Durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Beşiktaş Havaist Saatleri, Beşiktaş  Havaist Durağı ve Beşiktaş Havaist Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

4. Levent – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

4. Levent Metro Çıkışı İETT durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

4. Levent İstanbul Havaalanı arasında HVİST-15 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri 4. Leventten uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 04:45 – gece 23:30 saatleri arasında yaklaşık 60 dakika ara ile hareket etmektedir. 

Uçuş trafiğinin azaldığı saatlerde arasında ise daha uzun aralıklarla ile hareket etmektedir. 4. Leventten Hvist-15 Havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu,

güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

4. Levent Havaist Otobüslerinin Durağı Nerede?

Metro Çıkışında Sarıyer Yönündeki İETT durağından hareket etmektedir. Sarıyer Minibüslerinin kalktığı iett durağı, Emniyet evleri karşısı.

4. Levent’te Havaist durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

0850 888 33 34

Beşiktaş Havaist otobüs ücreti ne kadar?

Beşiktaş İstanbul Havalimanı arası Havaist otobüslerinin ücreti: 57.00 TL‘dir.  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Beşiktaş Havaist Durağı Nerede? ;

Beşiktaş Havaist Durağı; Barbaros Bulvarında bulunan Beşiktaş Meydan İETT durağından hareket etmektedir.  Havaist Otobüslerini Beşiktaş Meydan Durağında rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Havaist Beşiktaş durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

0850 888 33 34

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

HVİST-15 Beşiktaş – İstanbul Havalimanı Güzergahı:

  • Beşiktaş Meydan –
  • Zincirlikuyu Metrobüs –
  • 4. Levent –  
  • İstanbul Havalimanı.

 

Beşiktyaş Meydan İstanbul Havalimanı arası Havaist Havaalanı Otobüs Güzergahı
Beşiktyaş Meydan İstanbul Havalimanı arası Havaist Havaalanı Otobüs Güzergahı

Aşağıdaki Linkten Beşiktaş Havaist Ücreti, Beşiktaş Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR

>> Beşiktaş  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

Beşiktaş havaist Sefer Saatleri:

Beşiktaş Havalimanı arası arasında hizmet veren Havaist saatleri için aşağıdaki linki takip ediniz.

Beşiktaş havaalanı otobüsleri (HAVAIST) hareket saatleri için >>>: Lütfen tıklayınız…


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Beşiktaş Havaist Ücretleri, – Beşiktaş Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir