Beşiktaş Havaist Saatleri Beşiktaş Havaist Durağı ve Sefer Saatleri

4. levent  Havaist Saatleri, 4. Levent Havaist Durağı ve Sefer Saatleri:

Beşiktaş Havasit Otobüsleri Durağı
Beşiktaş Havasit Otobüsleri Durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Beşiktaş Havaist Saatleri, Beşiktaş Havaist Durağı ve Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

4. Levent – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

Beşiktaş İskele durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

Beşiktaş İstanbul Havaalanı arasında İST-5 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri Beşiktaş iskele durağından uçuş trafiğinin yoğun olduğu sabah 05:00 – gece 01:30 saatleri arasında 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Uçuş trafiğinin azaldığı gece 01:30 – 05:00 saatleri arasında ise yaklaşık 60 dakika ara ile hareket etmektedir. Beşiktaş iskeleden ist-5 havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu,

güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Beşiktaş iskelede İstanbul Havaalanına giden havaist otobüsleri sizlere hizmet için bekliyor olacaktır.

Güncel Beşiktaş Havaist otobüs sefer saatleri için Lütfen Tıklayınız..

Beşiktaş Havaist Durağı;

Beşiktaş Havaist Durağı Beşiktaş İskeledeki İETT peronlarının hemen yanındadır.  Havaist Otobüslerini Beşiktaş İskelede rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Havaist Beşiktaş durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

0850 888 33 34

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

İST-5 Beşiktaş – İstanbul Havalimanı: Beşiktaş İskele – Zincirlikuyu Metrobüs 2 – 4. Levent –  İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Beşiktaş Havaist Ücreti, Beşiktaş Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR……

>> Beşiktaş  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havist Sefer Saatleri, Havaist Ücretleri, -Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir