Antalya Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Uçuş Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Uçuş Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali /Antalya (AYT) Airport Domestic Terminal

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri
Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Uçuş Bilgi Ekranı

Antalya Havalimanı’nda 2 adet Dış hatlar terminali bulunmaktadır Bunlar Terminal 1 (T1) ve Terminal 2 (T2)’dir. 1. Terminal ve 2. Terminal fiziki olarak birbirinden oldukça uzaktır ve ayrı şekilde konumlanmıştır.  Dış Hatlar Terminalleri 2 tane ve  birbirinden farklı yerlerde olduğundan karışıklığa mahal vermemek için uçağınız hangi Dış Hatlar Terminalinden kalkış yaptığını biletini satın aldığınız Havayolu şirketinden öğrenmeniz gerekmektedir. 

Aşağıda Antalya Havalimanı giden uçakların kalkış saatlerini görebilirsiniz..  Antalya Havalimanı Dış hatlar gidiş bilgileri aşağıda anlık olarak yayınlanmaktadır. Buradaki uçuş bilgilerinde hem iç hatlardan kalkış yapan uçuşları hem de dış hatlardan kalkan uçuşları görebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Antalya Havalimanı ‘ndan kalkış yapan dış hatlar ve iç hatlar uçaklarını görebilir ve takibini yapabilirsiniz. Antalya Havalimanı iç hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Antalya Havalimanı dış hatlar gidiş uçuş bilgi ekranını yenilemek için F5 tuşuna basınız.

Antalya Havaalanı uçuş bilgi ekranı ile uçuşları takip ederken  “Kalkışlar” seçeneği ile kalkış yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Antalya Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Antalya Uçak kalkış saatleri, Antalya Dış hatlar gidiş, Antalya havalimanı giden uçuşlar ve Antalya Havalimanı Dış Hatlar Gidiş bilgilerini aşağıdan takip edebilirsiniz. Antalya Havalimanı Uçuş bilgileri sayesinde uçakların kalkış yaptığı zamanı anlık olarak görebilirsiniz. 

Önemli: havalimani-ulasim.com, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, TAV Antalya Havalimanı İşletmecisinden veya DHMİ Antalya Havalimanı Başmüdürlüğü‘nden öğrenmeniz gerekmektedir. Bu şirketlerden antalya havalimanı dis hatlar gidis bilgilerini öğreniniz. Antalya Havalimanı uçuş bilgileri aşağıda verilmiştir.

Antalya Havaalanı Dış Hatlar Giden Yolcu Uçuş Bilgileri (Antalya (ayt) havalimani uçuş bilgi ekranı);

Antalya havalimanı’ndan Kalkış yapan uçaklar içinKalkışlar“, Antalya Havalimanı’na İniş yapan uçaklar için iseVarışlartablosuna bakabilirsiniz.

Antalya havalimani dis hatlar gidis tablosu/Antalya havalimanı iç hatlar giden yolcu ucus bilgileri tablosu

Note:The flight information provided above is provided by the company “Flight Stats” and there is no responsibility or liability of “havalimani-ulasim.com” for the correctness of the contents and information. 
Yukarıda verilen uçuş bilgileri “Flight Stats” firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında “havalimani-ulasim.com”un herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Antalya Havalimanı Gelen Yolcu Uçuş Bilgilerini Antalya Havalimanı Dış Hatlar Gelen  Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi Yolculuklar…

Türkiye Havalimanları Uçuş Bilgileri;

Sabiha Gökçen Havalimanı Uçuş Bİlgileri

Antalya Havalimanı Uçuş Bİlgileri

Antalya Havalimanı Uçuş Bİlgileri

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri

İstanbul Havalimanı Ulaşım, İstanbul Havalimanından Nasıl Gidilir;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir