Havaistİstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

4.Levent Havaist Saatleri 4. Levent Havaist Durağı ve 4. Levent Havaist Sefer Saatleri

4.Levent Havaist Saatleri, 4. Levent Havaist Durağı ve 4. levent Sefer Saatleri:

Beşiktaş Havasit Otobüsleri Durağı
Beşiktaş Havasit Otobüsleri Durağı

İstanbul Yeni Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri; HAVAİST Havalimanı Otobüsleri ve iETT otobüsleri tarafından sağlanmaktadır.

Havaist Havalimanı Otobüsleri HAVAŞ ve HAVABÜS gibi İstanbul Havalimanı ile Şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist otobüsleri 12 ayrı hattan ve 40 duraktan İstanbul Havalimanı ile istanbul semtleri arasında karşılıklı olarak  yolcu taşımaktadır. Havaist Otobüsleri İstanbul’un Avrupa yakasında;

ve Anadolu Yakasında;

semtlerinden İstanbul Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır.

Havaist Otobüs Servisleri İstanbul Yeni Havalimanına  gidecek ve yine İstanbul Havalimanından dönecek yolculara hizmet vermektedir.  Taksim Havaist Saatleri, Taksim Havaist Durağı ve Taksim Havaist Sefer Saatleri aşağıda açıklanmaya çalışılmıştır.

4. Levent – İstanbul Havalimanı Havaist Hareket Saatleri:

4. Levent Metro Çıkışı İETT durağından 7/24, günün her saatinde İstanbul Havalimanı yönüne Havaist otobüsleri hizmet vermektedir.

4. Levent İstanbul Havaalanı arasında HVİST-15 numaralı Havaist Otobüsleri çalışmaktadır.

Havaist Servisleri 4. Leventten genel olarak 35-40 dakika ara ile hareket etmektedir. Uçuş trafiğinin azaldığı saatlerde arasında ise daha uzun aralıklarla ile hareket etmektedir.

Aşağıda Havaist otobüslerinin Taksim den kalkış saatleri verilmiştir.  15-20 dakika sonra 4. Leventte olmaktadır.

4. Leventten Hvist-16 Havaist otobüsleri ile istanbul yeni havaalanı’na konforlu, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Beşiktaş’tan  Havaist Otobüslerinin Kalkış Saatleri:

Beşiktaş Havaist Durağına gelen Havaist otobüsleri ilk olarak Taksimden Hareket etmektedir. Taksimden hareket eden otobüsler 10 -15 dakika sonra Beşiktaş Meydan durağında olmaktadır. Aşağıda Havaist Servislerinin  Taksimden kalkış saatleri verilmiştir. safer saatlerinde zaman zaman değişiklikler olabilmektedir bu nedenle güncel bilgileri telefonla veya havasit web sayfasından almanızda fayda bulunmaktadır.

Aşağıda belirtilen turuncu ile belirtilen saatler Taksim-Beşiktaş hattına ait olup Taksim’den kalkan araçlar 15 dakika içerisinde Beşiktaş Meydan’a ulaşıp Zincirlikuyu Metrobüs ve 4. Levent duraklarından İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 

Turuncu olmayan mavi renkli saatlerde ise Taksim Meydan’dan hareket eden araçlar Piyalepaşa ve Nurtepe Viyadük durağına uğradıktan sonra ekspres olarak İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir.

Trafik, kaza ve operasyonel ihtiyaç halinde Rotalarda (Duraklarda) ve Sefer Saatlerinde” değişiklikler olabilmektedir. Misafirlerin sefer kalkış saatinden önce durakta olmaları gerekmektedir.

Taksim Havaist Sefer Saatleri
Taksim Havaist Sefer Saatleri

4. Levent Havaist Otobüslerinin Durağı Nerede?

4. Levent Metro Çıkışında Sarıyer Yönündeki İETT durağından hareket etmektedir. Sarıyer Minibüslerinin kalktığı iett durağı, Emniyet evleri karşısı.

4. Levent’te Havaist durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

0850 888 33 34

Beşiktaş Havaist otobüs ücreti ne kadar?

Beşiktaş İstanbul Havalimanı arası Havaist otobüslerinin ücreti: 204 TL‘dir.  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Beşiktaş Havaist Durağı Nerede? ;

Beşiktaş Havaist Durağı; Barbaros Bulvarında bulunan Beşiktaş Meydan İETT durağından hareket etmektedir.  Havaist Otobüslerini Beşiktaş Meydan Durağında rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Havaist Beşiktaş durağını rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer detaylı adres ve yönlendirme isterseniz Aşağıdaki Havaist Telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

0850 888 33 34

Beşiktaş İstanbul Yeni Havalimanı Havaist Güzergahı:

HVİST-16 Beşiktaş – İstanbul Havalimanı Güzergahı:

  • Taksim (Abdulhakhamit caddesi)
  • Beşiktaş Meydan –
  • Zincirlikuyu Metrobüs –
  • 4. Levent –  
  • İstanbul Havalimanı.

Aşağıdaki Linkten Beşiktaş Havaist Ücreti, Beşiktaş Havaist Telefon Numarası gibi ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR

>> Beşiktaş  Havaist Ayrıntılar için Tıklayınız….

 


 

Havaist Otobüsleri Telefon Numarası, Havaist Sefer Saatleri, Beşiktaş Havaist Ücretleri, – Beşiktaş Havaist Durakları ve sefer saatleri, Havasit Telefon Numarası ve diğer ayrıntıları İstanbul Havalimanı Ulaşım sayfamızda bulabilirsiniz…

İyi ve MUTLu YolculuklaR .. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir